Nowości

Jakie gadżety wybrać na integrację firmową?

Imprezy integracyjne są organizowane w firmach nie bez powodu – to dzięki nim można lepiej poznać współpracowników i podwładnych, wzbudzić w nich poczucie lojalności wobec firmy i pracodawcy, pomóc im się zrelaksować i jednocześnie zbudować motywację do aktywnej i wydajnej pracy. Nic więc dziwnego, że takie spotkania cieszą się dużą popularnością. Podczas nich warto obdarować uczestników drobnymi upominkami. Jakie wybrać?

Gadżety reklamowe na firmową integrację – te akcesoria warto wziąć pod uwagę!

Współcześnie wiele mówi się o trosce o komfort oraz dobre samopoczucie pracowników w miejscu zatrudnienia. To, jak czują się podwładni, zależy w dużej mierze od kontaktów interpersonalnych oraz relacji z szefem. Chcąc pozytywnie wpłynąć na odbiór siebie jako pracodawcy w oczach podwładnych, warto organizować cykliczne spotkania integracyjne w formie wspólnie spędzanych wieczorów lub weekendowych wyjazdów w ciekawe miejsca. Aby urozmaicić nieco takie wydarzenia, można pokusić się o inwestycję w gadżety z logo firmy i wręczyć je swoim pracownikom. Wśród polecanych można wymienić:

  • kubki – umieszcza się na nich nazwę przedsiębiorstwa, slogan reklamowy lub zdjęcie załogi pracowniczej. To świetna pamiątka i sposób na wzbudzenie motywacji do wykonywania codziennych obowiązków;
  • akcesoria biurowe – przydadzą się zwłaszcza osobom, których praca dotyczy wypełniania dokumentów i analizowania przeróżnych danych. Długopisy i pióra, aktówki, inne przybory do pisania, podkładki pod myszkę do komputera – to praktyczne akcesoria warte rozważenia;
  • niestandardowe upominki – gadżet reklamowy nie musi być wcale nudny i przewidywalny. Obecnie do wyboru jest mnóstwo oryginalnych produktów, takich jak termosy, zestawy do whisky, drewniane doniczki, ekologiczne wyroby z nadrukiem czy akcesoria codziennego użytku: parasole, torby zakupowe, dodatki odzieżowe czy narzędzia. Na wszystkich można umieścić stosowny nadruk i zachwycić pracowników niepowtarzalnym podarunkiem.

Gadżety wspomagające relaks i nie tylko – akcesoria w trosce o samopoczucie pracowników

Nic tak nie poprawia nastroju jak gorąca kąpiel po długim dniu pełnym obowiązków. Chcąc umilić ten czas swoim podwładnym, warto podarować im musujące kulki do kąpieli umieszczone w eleganckim worku. Z pewnością każdemu przyda się lunchbox w zestawie ze sztućcami czy termos do przenoszenia ciepłej kawy. Pojemniki śniadaniowe z nadrukiem i kubki termiczne są praktyczne i doceniane przez wiele osób.

Warto inwestować w swoich podwładnych – gadżety reklamowe to gwarancja motywacji!

Obdarowywanie pracowników drobnymi upominkami powinno stanowić tradycję w każdej firmie i odbywać się nie tylko w święta. Dzięki temu można zbudować cenną relację i wzbudzić w podwładnych poczucie lojalności, przynależności do firmy. To bezpośrednio przekłada się na pozytywną motywację do pracy, a zwierzchnik zyskuje wydajną załogę, gotową na wypełnianie swoich codziennych obowiązków. Taka inwestycja jest opłacalna zatem niezależnie od branży, w jakiej się działa.

Materiał partnera zewnętrznego​

Zobacz