Nowości

Zamów wakacje first minute jeszcze w październiku!

Od kilku lat coraz większym zainteresowaniem cieszą się wakacje w ramach oferty first minute. Wczesna rezerwacja pozwala wybierać spośród wielu ofert wyjazdów, a także sporo zaoszczędzić. First minute to okazja do zaoszczędzenia nawet kilkudziesięciu procent ceny wyjazdu oraz do skorzystania z wielu dodatkowych udogodnień. Dlaczego warto wykupić wczasy first minute jeszcze w październiku?

First minute w październiku na korzystniejszych warunkach

Październikowe first minute umożliwia wykupienie wakacji w okresie od końca kwietnia do końca września kolejnego roku. Wcześniejsza rezerwacja wczasów na https://dreamtours.pl/ pozwala skorzystać nie tylko z niższych cen, ale i tańszych ubezpieczeń turystycznych. Dodatkowo w ramach ubezpieczenia można darmowo otrzymać opcję gwarancji najniższej ceny lub bezpłatnej rezygnacji z wyjazdu z przyczyn rodzinnych lub rodzinnych. W kolejnych miesiącach oferta first minute jest coraz mniej atrakcyjna, gdyż ubezpieczenia mają węższy zakres ochrony.

Dodatkowe ubezpieczenia w first minute są szczególnie korzystne dla rodzin z dziećmi. Nagłe zachorowanie dziecka przed wycieczką (np. na ospę wietrzną), czy złamanie kończyny nie oznaczają utraty zaliczki na wyjazd lub całej wpłaconej kwoty. Ubezpieczyciel zwraca całość poniesionych kosztów, nawet gdy rodzina zrezygnuje z wyjazdu na dzień przed planowaną datą wylotu. Ponadto dzięki gwarancji najniższej ceny, cena wycieczki zostanie obniżona, jeżeli turysta zapłaci za nią więcej w ofercie first minute niż wyniesie koszt wyjazdu w regularnej ofercie.

Duży wybór i szerokie możliwości

Wykupując wczasy w ofercie first minute w październiku, ma się szeroki wybór hoteli. Można wybierać spośród ofert wypoczynku w obiektach każdej klasy w większości państw na świecie. W październiku dostępnych jest większość hotelów w tanich i popularnych kurortach, co daje duże szanse na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Co ważne, wczasy zarezerwowane w ofercie first minute z dużym wyprzedzeniem są rozwiązaniem elastycznym. Jeżeli zmieni się termin urlopu, możliwe jest przesunięcie terminu wyjazdu, a także zmiana wybranego hotelu. Możliwe jest nawet wybranie zupełnie innego kierunku - przykładowo, rezerwujący wakacje ma prawo zrezygnować z wczasów w Grecji i zdecydować się na wyjazd do Turcji nawet na 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Nagła zmiana planów lub przesuniecie terminu urlopu przez pracodawcę nie ma więc negatywnego wpływu na wakacyjny wypoczynek.

Zobacz