Nowości

Co wyróżnia rowery elektryczne KTM?

Wiele firm produkuje obecnie rowery elektryczne. Natomiast rowery elektryczne KTM są rowerami na, które warto zwrócic szczególną uwagę.

Niektóre z nich są tworzone wyłącznie w tym celu i specjalizują się w wąskiej dziedzinie sportu. KTM, austriacka marka założona w 1934 roku, oferuje zarówno rowery jednośladowe, jak i quady, motocykle oraz nietypowe samochody. Rowery elektryczne KTM wyróżniają się na tle innych nie tylko ze względu na swoją renomę, ale również dlatego, że są przystępne cenowo. Dowiedzmy się, dlaczego rowery elektryczne KTM są tak wyjątkowe.

Duży wybór

Oferta rowerów elektrycznych KTM obejmuje modele do jazdy miejskiej, hybrydowej, trekkingowej i górskiej. KTM nie boi się prezentować odważnych projektów, takich jak w pełni zawieszone karbonowe ramy rowerów elektrycznych. Rowery elektryczne KTM mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci, dzięki czemu osoby niepełnosprawne fizycznie mogą cieszyć się jazdą na rowerze.

Wysoka jakość wykonania

Rowery elektryczne są bardzo zależne od procesu produkcji. Każdy element musi być idealnie dopasowany. Elementy powinny być tak zaprojektowane, aby można było swobodnie korzystać z dwukołowca. Komponenty rowerów elektrycznych muszą być wzmocnione, aby wytrzymały dodatkowy ciężar konstrukcji i bagażu użytkownika.

Rowery KTM są tak zaprojektowane, że w wielu modelach trudno jest dostrzec elementy napędu elektrycznego. W dolnej części ramy znajdują się baterie, natomiast silniki umieszczone są przy korbie i pedałach. Zamontowany na kierownicy ekran do sterowania trybami napędu może przypominać klasyczny komputer rowerowy.

Warto wiedzieć, jak zbudowane są rowery. Rowery KTM pozbawione są nieestetycznych spawów i niechlujnie zawieszonych linek. Każdy pojazd został zaprojektowany tak, aby był zarówno funkcjonalny, jak i piękny.

W sklepie internetowym Mocne Rowery istnieje duży wybór rowerów elektrycznych KTM. Zapraszamy na jazdę próbną i do obejrzenia.

Rower elektryczny KTM

Rower elektryczny KTM - jaki wybrać?

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rowerów elektrycznych KTM. Po pierwsze, nie pozwól, aby cena była Twoim wyznacznikiem. Jakość jest ważniejsza niż cena. Przy zakupie roweru elektrycznego zaufaj renomie producenta. Gwarantuje to nie tylko wspomnianą jakość, ale również fachowe doradztwo.

Austriacka firma KTM, produkuje rowery od ponad 50 lat. Na przestrzeni lat wymyśliła ona wiele innowacyjnych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują ramy, które pozwalają na ergonomiczny montaż silnika i baterii, co zapewnia stabilność roweru podczas jazdy. Rowery elektryczne KTM wyposażone są również w wysokiej klasy komponenty firm Shimano, Panasonic i Bosch.

Dla firmy ważne jest bezpieczeństwo. Rower elektryczny KTM może osiągać duże prędkości, więc komponenty, jak również opony i hamulce muszą być niezawodne. Ważne jest, aby zastanowić się, dla kogo rower będzie używany i dlaczego. Rowery elektryczne KTM są bardzo zróżnicowane nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod względem zastosowanego w nich osprzętu. Istnieje wiele typów rowerów elektrycznych KTM: miejskie, trekkingowe, rekreacyjne. Są też rowery górskie, które poradzą sobie na stromych podjazdach i w innym terenie. Wybór silnika jest ważniejszy niż jego wygląd.

Rowery elektryczne KTM wyróżniają się na tle innych oszałamiającym wyglądem i odważnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Szeroka gama dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie, niezależnie od indywidualnych potrzeb.

Zobacz