Nowości

Suknia ślubna – Twoich marzeń

Sztuka to pasja i namiętność, które zainspirowały Annę Karę do tworzenia rysunków wszelkiego rodzaju jeszcze w dzieciństwie. Polska projektantka znalazła w sobie pasję do mody, która tkwi w niej do dzisiaj. Obecnie Polka jest jedną z najbardziej cenionych i uznanych projektantek na świecie. Współpracuje z wieloma agencjami i markami modowymi.

Charakterystyka sukien ślubnych projektantki Anny Kary

Anna Kara to polska projektantka, której - w chwili obecnej - autorskie galerie znajdują się w Krakowie przy ulicy Piłsudskiego oraz w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Dzieła Polski charakteryzują się - niezmiennie od lat - doskonałą jakością wykonania, a także najlepszą estetyką. Moda ślubna, jaką kreuje Kara, może pochwalić się prostotą, która łączy się w sposób niemal perfekcyjny z różnego rodzaju detalami. Kolekcje sukien ślubnych polskiej projektantki Anny Kary są ze sobą łączone z klasycyzmem oraz prostotą. Oprócz tego, zawierają one dodatkowe detale, charakteryzujące się nieco ekstrawaganckim charakterem. Oprócz tego, szczegóły tego typu doskonale przykuwają wzrok i sprawiają, że Panna Młoda może poczuć się na własnym ślubie - kolokwialnie mówiąc - nieziemsko. Anna Kara bowiem każdorazowo ma na celu jedną rzecz - aby kobieta na swoim ślubie czuła się naturalnie i wygodnie, a jednocześnie to, aby suknie sprawiły, iż będzie tego dnia przykuwać wzrok wszystkich przybyłych na jej wesele.

Kolekcja sukien ślubnych - Lookbook i Campaign

Wśród kolekcji suknie ślubnych Anny Kary znaleźć można między innymi kolekcję Lookbook oraz Campaign. Wyróżniają się tiulowymi dołami oraz pięknie zdobionymi częściami górnymi. Warto jednocześnie nadmienić, że suknie ślubne, które tworzy polska projektantka, są niepowtarzalne. Wszystko dlatego, że każda aplikacja czy też kompozycje koronkowe są naszywane ręcznie. Sprawia to więc, że suknie są wyjątkowe, a w każdą z nich Kara wkłada całe swoje serce oraz uwagę. Przekłada się to więc na finalny efekt i niepowtarzalny charakter. Anna Kara stara się każdego dnia podkreślać indywidualność młodych kobiet, dając im suknie, które będą połączeniem krawiectwa klasycznego ze współczesnym romantyzmem. Polska projektantka przyznaje również, że w jej sukniach podstawą nie jest piękny wygląd, a głębia projektów.

Historia powstania marki sukien ślubnych Anna Kara

Anna Kara to projektantka polska, która urodziła się w Krakowie. To właśnie w tym mieście powstało jej pierwsze studio, usytuowane na krakowskim Kazimierzu. W chwili obecnej Kara posiada dwa autorskie studia - właśnie w Grodzie Kraka oraz w Warszawie. Projektantka ukończyła szkołę projektowania ubioru w 2007 roku i w zaledwie kilka lat od tego wydarzenia zyskała sławę międzynarodową. W chwili obecnej doceniają ją czołowe wydawnictwa, a suknie dla Panien Młodych cieszą się popularnością na całym świecie. Warto jednocześnie nadmienić, że projekty Anny Kary można znaleźć w salonach sukien ślubnych w Europie, w Kanadzie, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Jak sama projektantka przyznaje, jej dzieła to połączenie kultury sztuki wraz z naturą. Taki duet sprawił, że suknie Polki są uznawane przez cały świat mody ślubnej.

 

Artykuł partnera

Zobacz