Nowości

Pamesa - hiszpańskie płytki do łazienki i kuchni

Pamesa to hiszpańska firma będąca jednym z wiodących producentów wyrobów glazurniczych. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm reprezentujących tę branżę, wysoko ceniona w całej Europie. Już kilka lat temu można było usłyszeć o niej na targach wnętrzarskich, dziś zaś mamy do czynienia z marką zaliczaną do najchętniej wybieranych także przez Polaków. Hiszpański gigant cieszy się dużym zaufaniem, jest przy tym jedną z firm, które zapracowały na nie ciężką pracą. Jego oferta to wyroby wysokiej jakości, nie tylko trwałe, ale i odporne na zniszczenia. Można z powodzeniem stosować je zarówno na ścianach, jak i na posadzkach zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. To synonim szyku i elegancji. Nie bez przyczyny, bo mamy do czynienia z designem nie tylko nietuzinkowym, ale i przemyślanym.

Pamesa sięga z wielu materiałów mamy więc do czynienia zarówno z produktami wykonanymi z gresu, jak i z glazury oraz terakoty. Nie musimy też obawiać się braku wyboru płytek o nietypowych rozmiarach. Hiszpański producent jest nam w stanie zaproponować zarówno kafelki o rozmiarze 20 na 20, jak i takie, których wymiary wynoszą 60 na 120 centymetrów. Nie powinno być więc żadnych problemów ze znalezieniem takiej opcji, która będzie najlepiej odpowiadać konkretnym potrzebom każdego z klientów.

Kuchnia z marzeń w zasięgu ręki

Trudno nie zgodzić się z tym, że to właśnie kuchnia jest tym pomieszczeniem, które jest w naszych domach w największym stopniu eksploatowane. Tu tryska ogień, spadają naczynia, na podłodze zawsze znajduje się przy tym znacznie więcej wody niż powinno. Wszystko to sprawia, że nie tylko sama posadzka, ale również ściany stają się podatne na uszkodzenia. Na szczęście, decydując się na płytki Pamesa można mieć pewność, że wchodzi się w posiadanie rozwiązania zaprojektowanego tak, aby sprawdzało się znakomicie w każdych warunkach. Dzięki temu mówimy o płytkach, które zachwycą nas nie tylko w salonie, ale również w kuchni. Wyroby te zwracają na siebie uwagę również dlatego, że ich czyszczenie nie zalicza się do czynności skomplikowanych. Płytki wykonane są, między innymi, z kamienia i marmuru, można więc dopasować je do każdej kuchni nawet, jeśli ta została urządzona w nietypowym stylu.

Ciekawe pomysły na urządzenie łazienki

Tak posadzka i podłoga, jak i sufit w łazience, są narażone na działanie wody i wilgoci w sporej ilości. Także tu więc płytki Pamesa możemy uznać za trafiony wybór. Ich wysoka jakość sprawia, że płytki te znakomicie radzą sobie z negatywnym wypływem czynników zewnętrznych. Pozwala to nam zachwycać się przez lata tak doskonałym stanem podłogi, jak i ścian. Hiszpański producent posiada szeroki wybór płytek stworzonych właśnie z myślą o łazience. Posiadają one zróżnicowane wersje kolorystyczne i różnorodne style. Jeśli nasza łazienka jest stosunkowo niewielkim pomieszczeniem, najlepszym rozwiązaniem będą jasne płytki – białe albo beżowe, umożliwiające optyczne powiększenie przestrzeni. Zaleta takiego rozwiązania jest także to, że pozwala na uzyskanie efektu sterylności oraz świeżości, co jest wskazane biorąc pod uwagę to, jakie funkcje ma do spełnienia łazienka.

https://modnalazienka.pl/

Zobacz