Nowości

Półkolonie letnie we Wrocławiu - jak bajkowo spędzić wakacje w mieście?

Kończy się rok szkolny i zbliżają wakacje. Trzeba powiedzieć wyraźnie wakacje dzieci mogą się stać jednocześnie koszmarem dla ich rodziców. Szczególnie może tak się stać w przypadku młodszych dzieciaków, które jeszcze nie mogą zadbać same o siebie. Rzadko kiedy rodzice lub opiekunowie mogą poświęcić sto procent czasu dla swoich dzieci. Dzieje się tak szczególnie, kiedy swój czas muszą podzielić na obowiązki zawodowe, domowe oraz właśnie dla dzieci. Do pomocy czasem przychodzą dziadkowie lub opiekunki, jednak często starsze osoby często już nie nadążają za młodymi ludźmi, nad którymi mają sprawować opiekę. Dlatego (ale nie tylko!) świetnym rozwiązaniem okazują się te półkolonie letnie we Wrocławiu.

Zazwyczaj większość dzieciaków miałoby już zaplanowane wyjazdy wakacyjne na kolonie, obozy lub na wczasy z rodzicami. Czas pandemii jednak zmienił diametralne plany większości polskich rodzin. Wielu rodziców zdecydowało się na to, by ich pociechy pozostały w mieście. Wakacje w mieście nie muszą jednak oznaczać nudy lub siedzenia przed ekranem komputera lub telefonu komórkowego. Można czas spędzić kreatywnie i doskonale się bawić. Tak przynajmniej zapewnia organizator oferujący językowe półkolonie letnie Wrocław.

Zapisz swoje dziecko na półkolonie letnie we Wrocławiu.

 Półkolonie letnie we Wrocławiu: szalone wakacje z językiem

Ratunkiem dla rodziców oraz opiekunów mogą być półkolonie. Jest to zorganizowana forma wypoczynku dla dzieci, która pozwala im doskonale się bawić w mieście. Forma spędzania czasu przypomina zwyczajne kolonie, jednak dzieciaki zostają w placówce, która organizuje ten wypoczynek, ale po południu udaje się do domu. Dla młodszych dzieci jest to doskonała forma wypoczynku, gdyż z jednej strony mogą ciekawie spędzić czas, a z drugiej jednak noc spędzają w domu i nie muszą być narażone na stres spowodowany przez dłuższą nieobecność rodziców.

 Jedną z możliwości spędzania wolnego czasu są językowe półkolonie letnie we Wrocławiu. Nauka podczas wakacji? Pomysł nie wydaje się atrakcyjny dla dziecka. Jednak wszystko zależy od sposobu w jakim przekazywana jest nauka. Summer Camp – półkolonie letnie dla młodszych dzieci, to tydzień doskonałej zabawy, podczas której dziecko ma cały czas kontakt z żywym językiem angielskim. Program zajęć jest tak ułożony, że każdego dnia dziecko może uczestniczyć w innego rodzaju zabawie, w otoczeniu zwierząt. Dopracowany autorski program nie pozwala się dziecku nudzić, a jednocześnie podczas półkolonii korzysta z 50 godzin z językiem podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych native speakerów oraz lektorów. 

 Półkolonie letnie we Wrocławiu: tu na nudę nie ma czasu!

 Dzieci szybko się nudzą jeżeli forma zabawy im nie odpowiada. Jeżeli się nudzą, to przekazywanie im jakiejkolwiek wiedzy nie ma większego sensu. Wie o tym doskonale kadra organizująca Summer Camp - półkolonie letnie we Wrocławiu. Dla dzieci przygotowano więc mnóstwo atrakcji, by mogły nie tylko poznać nowych kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim aktywnie spędzić z nimi czas. Dzieciaki zamieniają się w mistrzów kuchni, detektywów i wiele innych postaci, a jakich to już jest niespodzianka dla samych zainteresowanych. Można tylko zdradzić, że nie będzie dwóch takich samych dni podczas letnich półkolonii Summer Camp. Jednocześnie dzieci będą miały kontakt z językiem angielskim, pozwoli nie tylko się usłuchać z tym językiem, ale pomoże również może przełamać barierę w posługiwaniu się tym językiem. 

 Półkolonie letnie we Wrocławiu to pięć dni doskonałej zabawy połączonej z nauką języka angielskiego. Przeszło dziesięć lat doświadczenia i setki zadowolonych dzieci to na pewno jest argument przemawiający za tym, by ofertą Summer Camp się zainteresować. Półkolonie są przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 roku życia. Zajęcia są prowadzone w grupach wiekowych – dla pociech w wieku od 3-7 lat oraz dla dzieci starszych. Półkolonie to osiem godzin dziennie doskonałej zabawy. Dla dzieci zapewniono smaczne obiady z uwzględnieniem również tych maluchów, które cierpią na różnego rodzaju alergie pokarmowe. 

 Na koniec ważna sprawa – bezpieczeństwo dziecka jest na pierwszym miejscu. Dlatego wszystkie zajęcia w ramach półkolonii letnich są prowadzone zgodnie z zaleceniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Każdy rodzic otrzyma przed rozpoczęciem turnusu szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa. 

Artykuł partnera

Zobacz