Nowości

Słodki podarek dla gości weselnych

Organizując ślub i wesele, przeważnie staramy się zadbać o każdy możliwy szczegół, od najbardziej dogodnej daty tego cudownego dnia, przez wybór sukni ślubnej, rezerwację najlepszego lokalu, dostarczenie zaproszeń dla gości, wybór menu, aż po w miarę dokładne ustalenie ostatecznego przebiegu wszystkich uroczystości i weselnej zabawy.

Chcąc jak najlepiej zaplanować ten wyjątkowy dzień, skupiamy się też w dużej mierze na naszych gościach, gdyż to oni będą dzielić z nami wszelką radość ze ślubu i wesela, są oni dla nas niezwykle ważni i chcemy, aby doskonale się z nami bawili, wspaniale spędzili czas i miło wspominali całą uroczystość. Dobieramy zatem menu tak, aby wśród serwowanych potraw każdy mógł znaleźć coś pysznego dla siebie, planujemy rozmieszczenie miejsc przy stole, żeby goście siedzieli w otoczeniu osób, które znają i lubią, uzgadniamy też z osobą odpowiedzialną za muzykę na weselu taką listę utworów, aby wszyscy mogli się przy nich świetnie bawić. Jak jeszcze umilić gościom dzień naszego ślubu i nieco osłodzić im życie? Prezentując im słodkie podarki!

krówki na wesele

Jak urozmaicić wesele?

Świetnym pomysłem na urozmaicenie wesela i zapewnienie naszym przyjaciołom czy rodzinie dodatkowej chwili radości, jest zorganizowanie na dzień ślubu wyjątkowych cukierków, przeznaczonych na tę okazję. Krówki weselne, bo to o nich mowa, doskonale sprawdzą się jako drobne, słodkie upominki dla naszych gości i sprawią, że z pewnością zobaczymy na ich twarzach szerokie uśmiechy. Takie cukierki będą idealnym dodatkiem do naszej uroczystości i, bez cienia wątpliwości, zostaną przez wszystkich przybyłych świetnie odebrane. Krówki ślubne są pyszne, a także pomysłowe, co pomoże nam nieco się wyróżnić i sprawić, że nasze wesele zostanie zapamiętane nie tylko ze względu na doskonałą organizację i świetną zabawę, ale też przez ten miły, słodki dodatek. Ktoś mógłby spytać: a dlaczego akurat krówki? Dlaczego nie inne cukierki? Odpowiedź jest bardzo prosta. Krówki są naprawdę przepyszne, uwielbia je całe mnóstwo ludzi, a do tego da się je opakować w papierki, na których możliwe i stosunkowo łatwe jest nanoszenie różnego rodzaju wzorów, napisów, obrazków. Dlatego też da się stworzyć właśnie na przykład krówki ślubne, na których opakowaniach mogą widnieć estetyczne i czytelne opisy czy rysunki.

Ten dzień MUSI być wyjątkowy

A zatem, jeśli chcemy, żeby dzień naszego ślubu i wesela był jeszcze cudowniejszy, jeszcze bardziej niezapomniany i żeby nasi goście byli jeszcze bardziej zadowoleni i uśmiechnięci, warto, abyśmy pomyśleli o zamówieniu weselnych krówek. Nie tylko urozmaicą one naszą uroczystość oraz pozwolą nam się wyróżnić i zostać zapamiętanymi, ale też sprawią, że nasi goście będą mieli jeszcze jeden powód do tego, aby się uśmiechnąć, a w przyszłości miło wspominać zorganizowane przez nas przyjęcie. W taki oto sposób, stosunkowo małym kosztem i bez większych problemów, mamy szansę sprawić, że nasze wesele będzie jeszcze bardziej atrakcyjne dla wszystkich przybyłych i że będą oni nas wspominać i pozytywnie o nas myśleć jeszcze przez długi czas. 

Zobacz