Nowości

Jak urozmaicić seks w związku z długim stażem?

Na przestrzeni lat związek dwóch osób przechodzi wiele prób. Na trwałość relacji mają wpływ również codzienne nieporozumienia, które jak cień kładą się na więzi między partnerami. Intymność jest najlepszym remedium na małe napięcia. Poznaj sposoby na to, aby na nowo wzniecić ogień w łóżku i sprawić, że seks będzie stałym elementem dnia.

Z pewnością dobrze znasz ciało swojego ukochanego. Doskonale wiesz, jak sprawić mu przyjemność oraz jak szybko doprowadzić go do orgazmu. To bardzo ważne, niemniej warto również zadbać o to, aby w łóżku nie było nudno.

Nie lekceważcie swojego wyglądu – bądźcie sexy na co dzień

Znoszona bielizna nie jest atrakcyjna. To samo dotyczy pozostałych części garderoby – biustonoszy czy piżam. Takie ubrania mogą być komfortowe, ale niestety, nie pobudzisz w nich zmysłów drugiej połówki. Jeśli uważasz, że seksowna bielizna jest niewygodna, to jesteś w dużym błędzie.

Nie musisz rezygnować z praktycznych, bawełnianych elementów garderoby. Wybierz zestaw, który już od rana będzie kusił ukochaną osobę, czyli:

  • ładnie wycięte figi z koronkowymi wstawkami lub bokserki podkreślające kształt pośladków
  • dopasowany biustonosz z fiszbinami, w którym piersi są uniesione lub koronkowy
    i prześwitujący stanik.

Poranne przygotowywanie się do pracy może być świetną okazją na grę wstępną. Zadbaj o to, żeby partner zobaczył Cię w pięknej bieliźnie podkreślającej atuty. Wspomnienie Twojego atrakcyjnego ciała będzie towarzyszyło mu cały dzień.

Wieczorne zabawy

Piękna bielizna na co dzień to nie wszystko. Warto również zadbać o urozmaicenie Waszych wieczorów. W tym może pomóc bielizna erotyczna idealna dla odgrywania ról i rozpalenia zmysłów. Wykorzystaj asortyment dostępny w popularnych sklepach intymnych np. na sexownysklep.pl na kilka sposobów.

  • Niespodzianka dla partnera – przywitaj ukochaną osobę w fikuśnym wdzianku, np. gosposi. Wczuj się w rolę i odegraj postać troskliwej i potulnej pani domu.
  • Zaaranżowana scenka – razem z ukochaną osobą wybierzcie temat przewodni wieczoru, np. taki jak szkoła. Zadbaj o odpowiednie stroje i wystrój pomieszczenia.

Dzięki takiej grze wstępnej wieczór z pewnością będzie niezapomniany.

Moc zabawek dla dorosłych

Jeśli poszukujesz mocnych wrażeń, rozważ zakup wibratora dla par. Na rynku jest mnóstwo możliwości, które dadzą przyjemność każdej stronie. Takie urządzenia mają wiele zalet.

  • Są uniwersalne – zarówno dla singli, jak i dla dwóch osób.
  • Zostały zaprojektowane tak, żeby wzmocnić wrażenia seksualne odczuwane podczas stosunku.
  • Produkty są stworzone z bezpiecznego, medycznego silikonu.
  • Wibratory mają kilkanaście funkcji, dzięki czemu z łatwością znajdziesz opcję najlepszą dla siebie.

Nie uciekaj przed nowoczesnymi rozwiązaniami. Eksperymentowanie z gadżetami może przynieść Tobie i ukochanej osobie rozkosz, o jakiej nawet nie marzyliście.

Zobacz