Nowości
Różne

Niezobowiązujący i oryginalny prezent dla szefa - inspiracje

Urodziny lub imieniny to najczęstsze okazje, kiedy pracownicy firmy szukają odpowiedniego prezentu dla szefa. Zbyt osobisty bądź poufały upominek może wprawić w zakłopotanie przełożonego, a nawet negatywnie wypłynąć jego na relacje z pracownikami. Na imieniny czy urodziny szefa warto pomyśleć nad niezobowiązującym choć oryginalnym prezentem, np. w postaci przeżycia.

Pomysł na prezent dla fana motoryzacji

Prezenty dla faceta w postaci przejażdżki autem wyścigowym czy terenowym to idealne upominki dla miłośnika motoryzacji. Jeżeli szefa interesują najnowsze modele samochodów, w prezencie urodzinowym można ofiarować mu przejażdżkę po profesjonalnym torze wyścigowym nowoczesnym modelem Porsche, Ferrari, Lamborghini czy BMW. Pomysłowym prezentem dla mężczyzny jest voucher na szaloną jazdę off road. Polega ona na jeździe po specjalnie przygotowanym torze pełnym przeszkód, np. wzniesień czy błota, samochodem terenowym.

Prezent dla niego – voucher na strzelnicę bojową

Oryginalnym prezentem urodzinowym dla mężczyzny jest voucher na profesjonalną strzelnicę bojową. Obcowanie z bronią skutecznie podnosi adrenalinę i nie trzeba być fanem militariów, żeby sprawiało to dużo satysfakcji. Po przybyciu w określone miejsce, posiadacz vouchera przechodzi szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa panujących na strzelnicy oraz obsługi broni palnej. W prezencie urodzinowym szef możne korzystać z różnego rodzaju ekwipunku militarnego, np.: pistoletów, karabinów, strzelb czy rewolwerów.

Ekstremalne prezenty dla szefa w powietrzu

Pracownicy firmy w prezencie dla szefa mogą podarować mu ekstremalne przeżycie, np. w postaci skoku ze spadochronem. Osoby, które nie mają uprawień spadochroniarza, odbywają skoki w tandemie, czyli razem z instruktorem, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo uczestnika zabawy. Samolot unosi się na wysokość około 3000-4000 metrów. Po wyskoczeniu z maszyny skoczek odczuwa około 50 sekund swobodnego spadania.

Degustacja whisky, wina

Z okazji urodzin czy imienin szefa jego pracownicy często decydują się podarować mu butelkę dobrego alkoholu. Zamiast tego, można wręczyć przełożonemu coś bardziej oryginalnego, np. voucher na degustację whisky bądź wina. W trakcie takiego spotkania specjaliści opowiadają o historii danego trunku, sposobach jego wytwarzania a także sztuce jego podawania i degustowania. Uczestnik może spróbować kilku rodzajów whisky bądź wina i pochwalić się w domu lub w gronie znajomych ciekawostkami, jakich dowiedział się w trakcie degustacji. 

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz