Nowości

Tablet – osobiste kino do oglądania ulubionych filmów

Oglądanie filmów i seriali to jeden z ulubionych sposobów na spędzenie wolnego czasu oraz odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Kiedy w końcu mamy chwilę dla siebie, siadamy na ulubionej kanapie i zatracamy się w ukochanej produkcji. Zazwyczaj oglądamy filmy na komputerze lub telewizorze. Niestety większości dobrego kina nie znajdziemy w telewizyjnej ramówce. Z tego też powodu coraz rzadziej korzystamy z telewizorów, a coraz częściej oglądamy filmowe hity na urządzeniach przenośnych.

 

Co w sytuacji, gdy lubimy oglądać filmy i seriale w podróży?

Wielu z nas nie wyobraża sobie szczególnie dłuższej podróży bez serialu czy filmu. Lubimy również oglądać śmieszne filmiki znalezione w Internecie, które umilają nam czas podczas drogi. Jednak dość uciążliwe jest zabieranie ze sobą laptopa w każdą podróż, między innymi przez jego gabaryty i krótki czas pracy baterii. A jak wiemy, niestety nie w każdym autobusie, pociągu czy też samochodzie mamy możliwość podpięcia się do gniazdka z prądem. Oczywiście zostaje nam jeszcze opcja oglądania filmów i seriali na naszym ulubionym smartfonie. Jednak komfort oglądania na telefonie jest znacznie mniejszy niż w przypadku laptopa. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem dla miłośników kina będzie tablet.

Jaki tablet wybrać, by w pełni cieszyć się oglądaniem ulubionych filmów?

Tablety mają znacznie większe ekrany niż w smartfony, z którymi się nie rozstajemy. Dzięki większym rozmiarom tablet sprawdzi się dużo lepiej podczas seansów filmowych. Idealnym do oglądania seriali będzie tablet Samsung Galaxy Tab z serii SM-T710NZDEXEO, Huawei MediaPad M3 Lite lub tablet Apple iPad Pro. Ich ekrany mają wielkość od 8 do nawet 13 cali, co pozwala na wygodne oglądanie ulubionych filmów w drodze na upragnione wakacje. Co więcej, waga takich tabletów nie jest duża. Przykładowo tablet Samsung Galaxy Tab serii SM-T710NZDEXEO waży zaledwie 265 gramów. Dzięki tak małej wadze tablet można schować do każdej torebki czy plecaka, nie odczuwając dodatkowego bagażu. Tablet świetnie sprawdzi się również do tego, aby utrwalić niezapomniane chwile za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego.

Ponadto baterie w nowoczesnych tabletach mają dużą pojemność, która pozwala na użytkowanie do 74 godzin, jak w przypadku modelu Samsunga serii SM-T710NZDEXEO. Niewątpliwą zaletą tych urządzeń jest opcja wielozadaniowości. Oznacza to, że możemy używać jednocześnie kilku aplikacji na podzielonym ekranie, na przykład  oglądać film i w tym samym czasie odpowiedzieć na maila. A wszystko to na jednym ekranie, bez przerywania oglądania ulubionego filmu czy serialu!

Tablet może być doskonałą alternatywą dla laptopów – i to nie tylko w podróży. Równie dobrze możemy siąść w domowym zaciszu, wziąć koc, tablet i odpocząć przy ulubionym serialu. Do naszego osobistego kina mamy dostęp przez cały czas, możemy przerwać film i wrócić do niego za 15 minut. Takiej wygody nie zaoferuje nam żadne kino!

 

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz