Nowości

Tablica suchościeralna - niezbędny element nie tylko biurowy

Trudno wyobrazić sobie klasę szkolną, biuro, salę konferencyjną bez narzędzi potrzebnych do sporządzania notatek lub przypomnień. Tablica suchościeralna - to obowiązkowe wyposażenie nie tylko szkół - przyda się również w domu. Sprawdź, jakie są zalety tablicy suchościeralnej.

Doskonały wybór do codziennego użytku

Tablica jest przystosowana do pisania markerami, które łatwo zetrzeć. W odróżnieniu od tablic, które nie posiadają powierzchni magnetycznej, tablica suchościeralna umożliwia używanie magnetycznych gąbek. Można na niej także zamocować ważne materiały przy pomocy magnesów. Jednym z kluczowych atutów tablicy, jest łatwość w czyszczeniu. Taką tablicę dużo łatwiej utrzymywać w czystości niż tablicę, na której pisze się kredą. W przypadku tablic tradycyjnych, żeby zmyć niepotrzebną treść, potrzebna jest wilgotna gąbka lub szmatka. To produkt o wszechstronnym zastosowaniu, który będzie doskonale się prezentował w każdej przestrzeni.

Niestandardowy sposób edukacji

Nie ma żadnych wątpliwości, że tablica stanowi niezbędny element w czasie edukacji. Natomiast nie każdy wie o zastosowaniu takiego elementu w biznesie, w czasie szkoleń czy nawet w życiu codziennym. Dla zwiększenia efektywności zapamiętywania materiału często wykorzystywana jest tablica suchościeralna. Większość osób z natury jest wzrokowcami, a prezentowane materiały w formie tabel i schematów, wyjątkowo ułatwiają przyswajanie treści. To doskonały sposób przeprowadzenia zajęć lekcyjnych oraz przekazywanie wartościowej informacji podczas różnych spotkań biznesowych.

Tablica suchościeralna - must have w każdym mieszkaniu

Kto powiedział, że tablice są tylko do pracy i edukacji? Tablica suchościeralna to również doskonały prezent na “parapetówkę”, która przyda się nie do jednej gry ze znajomymi. Dodatkowo to taki element wyposażenia wnętrza, który wspomaga kreatywne myślenie i naukę, uczymy się przecież nie tylko w szkole i na uczelni. Sporządzanie notatek na tablicy angażuje dwie półkule mózgowe, przez co przyswajamy informacje szybciej i na dłuższy czas. Jest to ciekawy sposób uczenia się do egzaminu, ponieważ tradycyjne sporządzanie konspektów bywa czasami nużące i nudne. Szczególnie osoby kreatywne docenią wszystkie możliwości, które daje tablica suchościeralna. Może stać się wyjątkowym polem do przejawu fantazji i niestandardowego prezentowania lub zapamiętywania treści. Oprócz rozwoju osobistego to również świetny element dekoracyjny. To niekonwencjonalna ramka, na której można stworzyć dekoracje okazjonalne, za pomocą magnesów wyeksponować ulubione zdjęcia i pocztówki z podróży.

Więcej na stronie sklep.lobos.pl.

Zobacz