Nowości

Wynajem Audi R8 w Krakowie

Poszukujesz luksusowego, sportowego samochodu do wynajęcia? Interesuje Cię nie tylko konkretny termin, ale też konkretny model – kultowe Audi R8, auto, obok którego trudno przejść obojętnie? Mamy dla Ciebie dobre wieści! Jeśli przebywasz w Krakowie lub okolicach, Audi R8 znajduje się na wyciągnięcie Twojej ręki. Dowiedz się więcej na temat tego samochodu i warunków jego wynajmu!

Audi R8 – wyjątkowy samochód

Sportowy samochód Audi R8 miał swoją premierę na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2006 roku. Już dwa lata później pojazd doczekał się prestiżowego tytułu „World Performance Car”. Z kolei w 2010 tym samym tytułem wyróżniono spokrewniony model auta – Audi R8V10.

Tym, co odróżnia Audi R8 od innych sportowych samochodów niemieckiej marki jest fakt, że był on projektowany i konstruowany zupełnie od podstaw. Pierwszy raz w historii firmy zdecydowano się umieścić silnik w pozycji centralnej pomiędzy tylną osią pojazdu a fotelami. Samochód zachwyca także swoją wydajnością – jego silnik uzyskuje maksymalną moc już przy 7800 obrotach na minutę. 

Audi R8 – wynajem. Dlaczego warto?

Audi R8 to niezwykłe auto o doskonałej prezencji i wyjątkowych charakterystykach. W białej wersji idealnie nada się na samochód Młodej Pary. Duża moc (420-610 KM, w zależności od roku produkcji), świetne przyspieszenie (możliwość przyspieszenia przy 60 km/h na 6. biegu) oraz bardzo wysokie osiągi to tylko jedna strona medalu; auto zachwyca także kultowym, rozpoznawalnym wyglądem. Nic dziwnego, że po Audi R8 sięgają największe gwiazdy muzyki, przygotowując swoje teledyski; z tego samego powodu samochód został wykorzystany w wielu filmach i serialach (dość wymienić „Iron Mana”, „Transformers: Zemstę Upadłych”, „Kości” czy „Dirt”). Na szczęście dla wszystkich pasjonatów tego modelu, znalazł się on także w ofercie marki Lumarental.

Audi R8 wynajem

Audi R8 to ekskluzywny, a zatem nie najtańszy samochód. Mało kto może sobie pozwolić na zakup modelu prosto z salonu, a nawet z drugiej ręki. Opcja wynajmu Audi R8 jest o tyle kusząca, że mieści się w możliwościach budżetowych przeciętnego Polaka i pozwoli każdemu chętnemu przetestować ten model lub pokazać się z nim na wyjątkowej okazji. Niemiecka precyzja wykonania wiąże się tutaj z perfekcyjnym wykończeniem detali. Samochód budzi respekt i ma nieco groźny charakter; jednocześnie odpowiednio przystrojony nada się jako ozdoba wydarzenia o każdym charakterze, w tym wspomnianego ślubu. Nie bez powodu wiele Par Młodych wybiera właśnie ten pojazd. Krótko mówiąc: jeśli zależy Ci na wywarciu silnego wrażenia, wynajmij Audi R8. Nikt nie przejdzie obok tego modelu obojętnie!

Audi R8 – wynajem Kraków

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, masz spore szczęście – wynajem Audi R8 nie nastręczy Ci większych problemów. Wiele wypożyczalni, udostępnia możliwość wypożyczenia tego modelu. Wszystko, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz lub skontaktować się z firmą telefonicznie bądź mailowo.

Możesz wynająć wymarzone Audi R8 zaledwie na parę godzin – aby dojechać z kościoła pod salę weselną lub po prostu wybrać się na upragnioną przejażdżkę – albo na dłuższy czas, np. na cały miesiąc. Nie musisz martwić się o stan pojazdu – zanim odbierzesz klucze, zostanie on umyty i wysprzątany, a mechanik dokładnie skontroluje Twoje Audi R8. Procedura wynajmu w Krakowie odbywa się w dowolnym uzgodnionym miejscu na terenie miasta. Oznacza to, że wypożyczający dostarcza go pod wskazany adres i odbiera go z ustalonego wcześniej punktu.

Zobacz