Nowości

Narzeczona ze Stambułu - serial, który zrobił furorę w Polsce

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial telewizyjny z 2017 roku sygnowany przez O3 Medya, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 3 marca 2017 roku, w reżyserii Zeynep Günay Tan i Deniz Koloş . Zakończył się poprzez wykonanie finału 31 maja 2019 roku. Jest on zaadaptowany z książki dr Gülseren Budayıcıoğlu "Hayata Dön" (Powrót do życia). Faruk i Süreyya zakochują się w sobie.

Fabuła

Faruk jest właścicielem firmy autobusowej i przywódcą potężnej rodziny w Bursie, która jest metropolią w Turcji. Faruk spotyka dziewczynę-skrzypaczkę i zakochuje się w niej. Jednak dominująca matka Faruka nie jest zadowolona z tego związku.

Süreyya, młoda i piękna piosenkarka, angażuje się w życie zakorzenionej rodziny Boranów z Bursy jako żona najstarszego syna Faruka i zaczyna odkrywać wszystkie rodzinne tajemnice. Faruk jest właścicielem firmy autobusowej i przywódcą potężnej rodziny w Bursie, która jest metropolitą w Turcji. W drugim sezonie rodzina Boranów traci dom, spadek i musi się zmierzyć z trudnościami związanymi z zaakceptowaniem skromnego stylu życia.

W trzecim sezonie zmierzą się z Ademem i odbiorą to, co do nich należy.

 

Zobacz