Nowości

Cukierki personalizowane na chrzest - oryginalne podziękowania

Nie ulega wątpliwości, że chrzest dziecka to wyjątkowy dzień, który wymaga odpowiedniej oprawy. Niemal każdy rodzić chce aby jego maluch świetnie się prezentował, a goście dobrze się czuli podczas uroczystości kościelnych oraz przyjęcia organizowanego najczęściej w lokalu, rzadziej w domu. Chrzest dziecka świętuje się zwykle w gronie najbliższych, którym należą się szczególne podziękowania za wparcie i przybycie. Cukierki personalizowane będą stanowiły idealną formą wyrazów wdzięczności za wspólne świętowanie.

Słodkie podziękowania na chrzest

Krówki na chrzest to miły gest kierowany w stronę gości zaproszonych na tą wyjątkową uroczystość, zwłaszcza że można je personalizować. Dzięki temu goście z całą pewnością poczują się wyjątkowi i docenieni za swoją obecność oraz będzie to dla nich miłe zaskoczenie. Słodkie podziękowania mogą przybrać różną formą (np. lizaków, ciastek z wróżbą, czy migdałów), ale najbardziej popularne są cukierki na chrzest. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że niemal każdy je lubi. Krówki kojarzą się zwykle z dzieciństwem oraz beztroską, więc budzą bardzo miłe wspomnienia, do których z przyjemnością się wraca. Ponadto ich smak czynie je uniwersalnymi cukierkami, za którymi wszyscy przepadają. Lubią je nie tylko dzieci, ale również i dorośli.

Cukierki na chrzest -  element dekoracyjny

Cukierki personalizowane na chrzest mogą pełnić również funkcję estetyczną stanowiąc doskonały element dekoracyjny. Krówki na chrzest w ozdobnym i spersonalizowanym opakowaniu będą nie tylko idealnym słodkim podziękowaniem dla gości, ale także oryginalną ozdobą stołu. Za ich pomocą można w bardzo prosty sposób udekorować stół w lokalu czy w domu. Krówki na chrzest będą więc idealnym elementem dekoracyjny podkreślającym przy okazji wyjątkowość wydarzenia. Cukierki na chrzest mogą zostać, na przykład, luzem położone obok nakrycia. Oprócz tego mogą zostać umieszczone w szklanych naczyniach czy ozdobnych pudełeczkach i postawione na stole czy przy wejściu do sali. Bez wątpienia cukierki personalizowane na chrzest dodadzą elegancji oraz uroku całej dekoracji stołu i sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza.

Krówki na chrzest - sposób personalizacji

Zazwyczaj krówki na chrzest mają opakowanie z ozdobną grafiką związaną z sakramentem chrztu. Personalizacja cukierków na chrzest obejmuję najczęściej imię dziecka oraz rodzaj tekstu podziękowania, który jest do wyboru. Dzięki temu cukierki personalizowane na chrzest są oryginalną i wyjątkową formą podziękowania gościom za przybycie i czynny udział w uroczystości kościelnej, a potem przyjęciu. Dzięki nim goście poczują się wyróżnieni. Bez wątpienia gest ten będzie stanowił  dla nich miłe oraz bardzo smaczne zaskoczenie. Zakup personalizowanych cukierków na chrzest nie obciąża bardzo domowego budżetu a pozwoli w sposób wyjątkowy podziękować gościom za ich wsparcie i przybycie. Warto więc zainwestować w tego typu drobny, lecz bardzo miły podarunek, by zobaczyć uśmiech na twarzy swoich bliskich.

Artykuł sponsorowany

Zobacz