Nowości

Prezenty na dzień kobiet dla aktywnych

​Nie wiesz, co podarować w prezencie swojej żonie, partnerce czy córce na Dzień Kobiet? Zamiast kupować kwiaty lub bombonierkę, sięgnij po co coś praktycznego, tym bardziej, jeśli kobieta, którą zamierzasz obdarować, jest osobą aktywną. Dziś podpowiemy, co wręczyć w prezencie na Dzień Kobiet osobie, która lubi sport.

Dla miłośniczki rowerów

Kobieta, która każdą wolną chwilę spędza na rowerze, ucieszy się z wszystkiego, co będzie związane z jej ukochanym sportem. Do wyboru mamy wiele gadżetów rowerowych, spośród których z pewnością wybierzemy coś odpowiedniego. Szczególnie polecamy różnego rodzaju torby i sakiewki na drobne przedmioty, które wykonane są z wodoodpornego materiału. Taki gadżet sprawi, że nawet podczas jazdy na rowerze w czasie deszczu drobne przedmioty, takie jak telefon, dokumenty, pieniądze czy chusteczki, będą zabezpieczone przed wilgocią. 

Świetnym pomysłem na gadżet dla rowerzystki będzie także zakup bidonu z uchwytem, dzięki któremu nie będzie ona już musiała wozić w torbie butelki z wodą, a napój będzie zawsze pod ręką, nawet podczas jazdy. Uchwyt można zamocować pod ramą lub na kierownicy, a zatem w takim miejscu, z którego bez problemu będzie można jedną ręką sięgnąć i wyciągnąć bidon.

Jeśli szukamy czegoś naprawdę szałowo i gadżeciarskie, doskonale w tej roli sprawdzi się plecak z wyświetlaczem, za pośrednictwem którego możemy informować innych uczestników ruchu drogowego o planowanej zmianie kierunku jazdy.

Dla biegaczki z zamiłowania

Każda kobieta, która lubi jogging, uwielbia wszelkie gadżety związane z tym sportem. Możemy podarować jej słuchawki bezprzewodowe, dzięki którym będzie ona mogła słuchać swojej ulubionej muzyki bez konieczności ukrywania pod koszulką przewodów, a także wygodnie odbierać rozmowy telefoniczne podczas biegania za pomocą przycisku na słuchawce, dzięki czemu nie będzie już konieczności wyciągania telefonu z kieszeni za każdym razem, gdy ktoś będzie dzwonił. Takie słuchawki bardzo dobrze trzymają się w uchu, więc nie musimy obawiać się, że wypadną podczas ruchu.

Nowe buty sportowe do biegania na Dzień Kobiet? Nie można chyba wymarzyć sobie lepszego prezentu, zwłaszcza, jeśli kobieta, którą zamierzamy takim podarunkiem obdarować, uwielbia dobrze wyglądać także podczas joggingu. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu posiadającego w swojej ofercie buty dedykowane biegaczom i wybrać taki model, który będzie odpowiadał zarówno rodzajowi joggingu, jak i stylowi kobiety. Pamiętajmy także o dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru. Ten najlepiej dobierzemy mierząc długość wkładki jej ulubionych butów biegowych.

Dla zapalonej fitnesski

Pani, która nie może żyć bez fitnessu, z pewnością wpadnie w zachwyt, gdy podarujemy jej nowy zestaw sportowy składający się z modnych legginsów i topu. W końcu zajęcia grupowe fitness to również doskonała okazja do tego, aby stylowo się zaprezentować. Wybierzmy coś odpowiedniego z oferty sklepów sportowych, aby mieć pewność, że garderoba będzie zapewniała komfort podczas ruchu i odpowiednią wentylację.

Gadżet dla aktywnej kobiety to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet. Mamy nadzieję, że nasze pomysły będą inspiracją podczas wyboru idealnego podarunku z okazji 8 marca, który wywoła zachwyt i radość na twarzy obdarowanej kobiety.

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz