Nowości

Popularne marki rowerów elektrycznych dostępne obecnie na rynku

Rowery elektryczne pozwalają cieszyć się jazdą na dwóch kółkach. Jesteśmy teraz bardziej mobilni i możemy pokonywać odległości, które wcześniej wydawały się niemożliwe. Bikester, największy w Europie sklep rowerowy i sprzedawca akcesoriów, oferuje szeroki wybór najnowszych e-rowerów najpopularniejszych marek. Posiadamy szeroką gamę rowerów elektrycznych we wszystkich kategoriach cenowych i segmentach. Od E-MTB, przez rowery miejskie i turystyczne, po rowery szosowe z silnikami wewnętrznymi lub montowanymi w piaście, wersje pedelec i S-pedelec oraz atrakcyjnie zintegrowane lub zewnętrzne akumulatory. Wszyscy producenci rowerów elektrycznych są wymienieni w naszym świecie marek. Możesz łatwo znaleźć e-rowery ze swoim ulubionym silnikiem lub marką. Sprawdź marki rowerów elektrycznych na naszej liscie.

Rowery elektryczne HAIBIKE: najlepszy eMTB

HAIBIKE, założona w Schweinfurcie w 1995 roku, wprowadziła na rynek "oryginalny rower elektryczny EQ XDURO" w 2010 roku. Marka odegrała również kluczową rolę w rozwoju nowego rodzaju kolarstwa, ePerformance. HAIBIKE oferuje szeroką gamę wysokiej jakości rowerów, w tym rowery górskie i fitness. Posiada również rowery s-pedelecs, rowery dziecięce i rowery turystyczne. Marka wykorzystuje zarówno sprawdzone silniki Bosch Gen 4, jak i silniki Yamaha PW-X2, a także system HAIBIKE FLYON. System HAIBIKE FLYON łączy w sobie jeden z najmocniejszych silników o momencie obrotowym do 120 Nm z elegancką i kompaktową konstrukcją. Posiada również w pełni zintegrowane komponenty.

Rowery elektryczne Haibike - czy warto kupić? Dowiedz się więcej na https://rowernabaterie.pl/marki-rowerow-elektrycznych/rowery-elektryczne-haibike-czy-warto-kupic/ixse_ejoj

Rower Haibike

Rowery elektryczne Cube - przyjemność z jazdy dzięki rowerom hybrydowym

Cube oferuje ponad 100 rowerów elektrycznych, wszystkie wyposażone w wysokiej klasy systemy napędowe Bosch. Można je łatwo rozpoznać po oznaczeniu "Hybrid" w nazwach modeli. Reaction Hybrid to termin używany do opisania wszystkich hardtaili MTB, podczas gdy Stereo Hybrid odnosi się do pełnych rowerów elektrycznych ze skokiem zawieszenia od 120 mm do codziennego użytku do 160 mm do Enduro. W segmencie miejskim i turystycznym dostępne są modele o niskoprofilowym, wygodnym przekroku, takie jak Ella Hybrid i Supreme Hybrid. Istnieją również e-rowery gotowe na przygodę, takie jak Kathmandu Touring i Nuride Hybrid. Cube oferuje również składane i kompaktowe rowery elektryczne cargo, a także S-pedelec. Rowery elektryczne Hybrid Rookie są dostępne nawet dla najmłodszych rowerzystów.

Rowery elektryczne FOCUS - rowery elektryczne do różnych zadań

FOCUS to niemiecka marka oferująca rowery elektryczne do jazdy miejskiej, terenowej i turystycznej. Mocny silnik w środku pomoże pokonać każde wyzwanie, niezależnie od tego, czy jest to eMTB full czy hardtail, rower trekkingowy czy miejski. Napędy do rowerów e-MTB to zazwyczaj Bosch Performance CX Gen. 4 lub Shimano StepsEP8. Silnik/akumulator Fazua Evation jest stylowo zintegrowany z dolną rurą roweru szosowego. FOCUS nazywa swoje rowery elektryczne SQUARED Experience (High Two), ponieważ pozwalają one doświadczyć więcej przy dokładnie takim samym wysiłku.

Rowery elektryczne Giant - moc silnika od największego producenta rowerów na świecie

Szeroka gama rowerów elektrycznych Giant jest odzwierciedleniem wiedzy i doświadczenia zdobytego przez lata w branży rowerowej. Tajwańska firma oferuje szeroką gamę rowerów elektrycznych, w tym rowery górskie, szosowe, szutrowe, trekkingowe i miejskie. Posiada również superszybkie pedeleki S i e-rowery SUV. Hybrydowa technologia rowerowa Giant łączy adaptacyjne silniki Yamaha SyncDrive, kontrolery RideDash i systemy akumulatorów EnergyPak, aby zapewnić dokładne wsparcie, którego potrzebujesz, zachowując naturalne wrażenia z jazdy.

Rowery elektryczne Winora - wysoka jakość za rozsądną cenę

Engelbert Wiener założył niemiecką firmę Winora ponad 100 lat temu. Pierwsze rowery dla swoich córek wykonał ręcznie, ponieważ w tamtym czasie nie było rowerów produkowanych masowo. W ten sposób stworzył hasło "Mobilność dla wszystkich", które do dziś jest mottem firmy. Dzięki najnowszym technologiom e-rowery Winora spełniają swoje motto i promują mobilność. Rowery elektryczne Winora, podobnie jak ich bezsilnikowe rodzeństwo, wyróżniają się niezawodnością i wysoką jakością w przystępnej cenie, ponadczasowym, niezależnym designem i przydatnością do codziennego użytku. Stosowane są silniki Yamaha i Bosch montowane pośrodku.

 

Zobacz