Nowości

Jak założyć własny e-biznes?

Myśląc o założeniu własnej firmy, musisz nie tylko wymyślić nazwę dla swojego przedsiębiorstwa i zadbać o stosowne dokumenty potwierdzające działalność. Tradycyjny biznes ma wiele zalet, ale też mnóstwo wad – dlatego też coraz lepiej jest nie tylko łączyć tradycyjny sklep z jego wersją online, ale też zakładać go całkowicie w sieci.

Zalety biznesu w internecie

Oprócz oczywistych względów finansowych i czasowych biznes elektroniczny zapewnia Ci możliwość takiego kształtowania swojej firmy, jaki tylko chcesz. Nie musisz myśleć o wynajmowaniu magazynu czy sklepu, a dodatkowo masz szansę dotrzeć do większej liczby ludzi, niż miałoby to miejsce w rzeczywistości. Nie tracąc pieniędzy na stacjonarne udogodnienia, nie możesz jednak zapomnieć, że podstawą sukcesu jest właściwie zagospodarowana i zaaranżowana strona internetowa – ważne jest zatem zarówno to, jaki hosting stron wybierzesz, jak i ogólny wygląd strony po przejściu pod jej adres.

Atrakcyjny wygląd ma znaczenie

Przede wszystkim kieruj się zasadą, co za dużo to niezdrowo – również dla potencjalnego klienta lub użytkownika strony. Podejdź do sprawy z umiarem. Twoja strona powinna być czytelna i przejrzysta, a zarazem funkcjonalna – postaw zatem tylko na najważniejsze informacje i nie zasypuj swojej strony rozpraszającymi banerami, zwłaszcza w dużej liczbie. Postaw na konkrety i spójność – estetyczna strona, na której internauta znajdzie to, czego szukał, jest wystarczająca.

Jak zatrzymać internautę?

Kiedy już przebrniesz przez pierwsze kroki w zakładaniu własnej witryny, możesz pomyśleć, że najtrudniejsze masz za sobą. Choć jest to po części prawdą, musisz jeszcze zastanowić się nad tym, jaki serwer wybrać. Od hostingu aż po serwery dedykowane – Sprint Data Center ma dla Ciebie rozwiązanie na każdą kieszeń.

Jeśli chcesz szybkiej, niezawodnej strony, która nie będzie ładowała się przez długie godziny, będzie dla internauty bezpieczna i płynna w działaniu, możesz zdecydować się na jedną z proponowanych przez nas opcji. Wszystkie te cechy są realizowane przez każdy wybrany rodzaj serwera i są równie ważne dla każdego potencjalnego klienta, jednak musisz wybrać właściwy w oparciu o własne potrzeby. Zatem, co różni tanie serwery VPS od serwerów dedykowanych i hostingu www?

Hosting www jest najprostszym rozwiązaniem dla dopiero co powstałych firm. W ofercie Sprint Data Center znajdziesz różne rodzaje hostingu – pomieszczą one od 10 do nawet 200 GB. Z kolei serwer dedykowany to potężna maszyna – szczególnie polecana dla znanej firmy, która rozwinęła już skrzydła. Unikatową opcją jest serwer VPS, który stanowi wydzieloną część serwera dedykowanego i jest opcją pośrednią między hostingiem a serwerem dedykowanym. Wybierz zatem opcję najlepszą dla siebie i zapewnij sobie komfort pracy już dziś!

Artykuł sponsorowany

Zobacz