Nowości

Kredyt gotówkowy – na marzenia małe i duże

Każdy ma jakieś marzenia – i większość z nich rozpoczyna się od słów „gdy już będę bogaty, wtedy chciałbym...”. Jednak wcale nie trzeba czekać na wygraną na loterii ani odkładać pieniędzy na spełnianie swoich marzeń przez lata. Można sfinansować je na przykład za pomocą kredytu gotówkowego – który właśnie do tego służy!

Czym jest kredyt gotówkowy?

            Kredyt gotówkowy jest gotówką przelewaną kredytobiorcy przez bank na skutek zaistniałej umowy kredytowej. Można go uzyskać, mając odpowiednie przychody i dobrą historię kredytową, przeznaczając na dowolny cel. Oznacza to, że nie trzeba podawać w banku powodu, dla którego chce się kredyt gotówkowy, ani przedstawiać jakichkolwiek dowodów zakupu, będących poświadczeniem tego, na co się wydało ten kredyt. Wnioskować można o kredyt gotówkowy w dowolnej wysokości – od 1 tysiąca złotych do nawet 200 tysięcy, w zależności od zdolności oraz potrzeb. Kredyt ten spłaca się systemem ratalnym, zgodnie z umówionymi warunkami, doliczając do niego kwotę odsetek, prowizji oraz pozostałe ewentualne koszty.

 Na co można przeznaczyć ten kredyt?

            Oszczędzanie jest bardzo trudną drogą, która nie zawsze prowadzi do zamierzonego celu. Odkładać po kilkadziesiąt czy kilkaset złotych miesięcznie teoretycznie może każdy, ale wówczas spełnianie własnych marzeń odkładane jest w czasie o długie miesiące, a nawet lata. Tym samym marzenia te modyfikują się, a życie biegnie swoim torem. Z czasem może się okazać, że oszczędności trzeba było wydać na pilniejszy wydatek, i znów realizacja marzeń odkładana jest w czasie. Kredyt gotówkowy jest po to, aby móc zaspokajać najpilniejsze potrzeby, ale też ludzkie marzenia. Biorąc go, można na przykład urządzić sobie wakacje marzeń i wspominać je przez lata, sukcesywnie spłacając niewielkie, nieobciążające budżetu raty. Można wreszcie kupić sobie drona, duży telewizor czy wyjechać na mecz piłkarski albo zafundować sobie skok ze spadochronem. Możliwości zrealizowania kredytu są tak naprawdę nieograniczone! Wiele osób bierze kredyty na przykład po to, aby odremontować otrzymany w spadku dom lub wyprawić wesele – to również część ich życiowych planów, które potrzebują zastrzyku gotówki!

Spełniaj swoje marzenia!

            Marzenia nie muszą przez całe życie pozostawać w sferze marzeń! Aby je zrealizować, czasem potrzeba tylko trochę odwagi... i pieniędzy. Tym samym, gdy zdobędziesz już fundusze dzięki kredytowi gotówkowemu, wystarczy tylko, że weźmiesz się w garść i po prostu zaczniesz spełniać swoje prawdziwe, głęboko skrywane marzenia! Życie jest zdecydowanie za krótkie, aby odkładać je wciąż na później i ciągle brak ich realizacji tłumaczyć sobie trudnościami finansowymi. W dobie ogromnych możliwości kredytowania żadne marzenie nie jest już dla ciebie nieosiągalne – może jedynie lot w kosmos, ale kto wie, jak długo pozostanie on nieosiągalnym!

Materiał partnera

Zobacz