Nowości

Czym różni się leasing konsumencki od zakupu pojazdu?

Jesteś przed ważną decyzją jaką jest zakup samochodu? Zastanawiasz się czy nie lepszym wyjściem jest zdecydowanie się na leasing? Nie przejmuj się! Doradzimy Ci w tej kwestii biorąc pod uwagę Twoje wymagania!

Wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób mogłoby ułatwić swoje codzienne funkcjonowanie. Każdemu człowiekowi zależy na tym, aby jego życie było na najwyższym poziomie jeśli chodzi o komfort czy też wygodę. Tego typu zadanie ciężko zrealizować z racji dużej ilości obowiązków. Prowadzenie gospodarstwa domowego jest wymagające, a jego właściciel jest zmuszony do stałego przemieszczania się do pracy, zakupy czy też na spotkania. Z racji częstego podróżowania dobrym rozwiązaniem okazuje się samochód. Jego obecność jest w stanie znacznie ułatwić realizacje zadań i dzięki temu wygospodarować czas na odpoczynek, co odbije się korzystnie na samopoczuciu. Posiadanie samochodu w leasing to ogromny przywilej, dzięki któremu można przemieszczać się o dowolnej porze. Użytkownik sam ustala trasę, dostosowuje idealną prędkość oraz cel. W takich sytuacjach można zrezygnować z nieefektywnej komunikacji miejskiej. Jedynym problemem na drodze do tak korzystnego efektu jest cena auta. Nie wszystkie osoby dysponują takimi środkami, aby dokonać zakupu o tak wysokiej wartości. Wówczas idealną opcją okazuje się leasing konsumencki samochodu, która działa podobnie jak ten oferowany dla firm. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się swobodną eksploatacją pojazdu. Klient przez czas trwania zobowiązania nie staje się jednak właścicielem auta. Dla wielu osób propozycja ta jest nieco skomplikowana. W chwili braku stosownej wiedzy ciężko podjąć decyzje. Tutaj perfekcyjnie sprawdza się pomoc i wsparcie przedsiębiorstwa CLS - leasing kalkulator.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku już od długiego czasu. Przez ten okres zdobyła ogromne doświadczenie we współpracy z klientami. Pracownicy potrafią idealnie dobrać ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań petenta. Przed podpisaniem umowy zbierają informacje dotyczące bezpośrednio sytuacji finansowej, okresu na jaki ma zostać podpisane zobowiązanie, a także szacuje się wpłatę początkową. Są to dane istotne podczas wyliczenia indywidualnej raty. Klient ma także szansę wykonać taką kalkulacje w domu korzystając z narzędzia zlokalizowanego na stronie internetowej w postaci kalkulatora leasingowego.

Artykuł sponsorowany

Zobacz