Nowości

Cukierki z logo jako skuteczna forma promocji marki

Często zastanawiamy się, jaka reklama przyniosłaby najlepsze skutki, jeśli chodzi o promowanie naszej firmy. W dzisiejszych czasach tak naprawdę możliwości są ogromne i to tylko od nas zależy, na który rodzaj reklamy się zdecydujemy. Jedne są bardziej skuteczne, inne mniej, ale i tak każda reklama, przynajmniej z założenia, powinna przynosić jakieś efekty, stąd też nie powinniśmy bagatelizować żadnego rodzaju promowania firmy. Bardzo często pomijane są słodycze reklamowe, które tak naprawdę mogą stanowić wręcz rewelacyjną promocję naszej firmy.

Kiedy można korzystać ze słodyczy promocyjnych?

Myśląc o słodyczach reklamowych, zapewne najczęściej przychodzą nam na myśl cukierki z logo danej firmy w formie krówek. Jest to rzeczywiście najbardziej spotykana forma słodyczy reklamowych, jednak niejedyna. Takie krówki często możemy zobaczyć na przykład na stoiskach firm na targach branżowych czy na innych akcjach promocyjnych, a także w różnych lokalach, na przykład w salonach fryzjerskich. Jest to rewelacyjny sposób na promocję naszej marki, wykorzystując słodycze właśnie w ten sposób. Co więcej, cukierki z logo także świetnie sprawdzają się dodawane jako gratisy do przesyłek w sklepach internetowych. Mogłoby się tylko wydawać, że jest to zbyteczny zabieg i szkoda na niego pieniędzy, jednak prawda jest taka, iż jako ludzie wszyscy uwielbiamy dostawać gratisy i podświadomie bardzo nas one przyciągają.

Korzyści z wykorzystywania słodyczy promocyjnych

Słodycze reklamowe spełniają bardzo ważną funkcję, którą ciężko jest zastąpić innymi produktami promocyjnymi. Ich zadaniem jest sprawianie, by nasi klienci postrzegali naszą firmę w bardzo uprzejmy sposób i chcieli do nas wracać, chętnie kupując nasze produkty lub chętnie korzystając z naszych usług. Wbrew pozorom, taki mały drobiazg, jakim są właśnie słodycze, nawet zwykłe pojedyncze cukierki, mogą bardzo silnie kojarzyć się z naszą firmą, a co za tym idzie, kiedy następnym razem klient pomyśli o podobnych produktach czy usługach, zapewne ponownie wybierze własną firmę, ponieważ poprzez słodki gratis, miał z nią dobre wspomnienia.

Jakie rodzaje słodyczy można wybrać jako promocyjne?

Tak jak wcześniej już zostało wspomniane, najczęściej jako słodycze promocyjne można zobaczyć popularne krówki. Jest to bardzo dobry produkt jako słodycze, ponieważ wiele osób lubi, a wręcz uwielbia krówki. Można jednak z powodzeniem skorzystać z innych słodyczy. Często wybierane są także cukierki landrynkowe lub czekoladowe. Bardziej oryginalnym pomysłem jest wybranie do tego celu żelków czy też ciasteczek bądź lizaków. Nie ma tak naprawdę większego znaczenia, co wybierzemy, ponieważ wszystkie te słodycze będą działały w podobny sposób i zawsze będą trafiali się tacy, którzy dany rodzaj słodyczy uwielbiają, a także tacy, którzy akurat go nie lubią. Nie warto się nad tym więc głębiej zastanawiać i najlepiej wybrać to, co nam samym najbardziej odpowiada i także to, na co pozwala nam nasz budżet, ponieważ nie ukrywając, za każdy rodzaj tych słodkości, zapłacimy różne kwoty, zarówno niższe, jak i te wyższe.

Artykuł partnera

Zobacz