Nowości

Serwis iPhone. Jakie rodzaje usług oferują tego typu punkty?

​Urządzenia marki Apple (do tej kategorii należą między innymi Iphony) są dobrej jakości i mają niską awaryjność. Należy jednak pamiętać, że nawet produkty Apple mogą ulec awarii przy intensywnym użytkowaniu przez dłuższy czas.

Dlaczego iPhone 11 cieszy się tak dużą popularnością?

IPhone 11 to telefon komórkowy stworzony przez producenta Apple, który przykuł uwagę klientów wkrótce po jego wprowadzeniu. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę bardzo wysoką jakość wykonania tego urządzenia. Również design odpowiada najwyższym standardom. IPhone 11 jest obecnie dostępny w różnych wersjach, w tym między innymi w następujących kolorach: biały, fioletowy, zielony i czarny.

Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia niezwykle wysoką jakość obrazu. Nie tylko nasycenie kolorów obrazu jest wysokie, ale także konstrukcja wyświetlacza sprawia, że oczy nie męczą się po dłuższym użytkowaniu.

Należy jednak pamiętać, że choć produkty Apple są wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, to możliwe jest przypadkowe uszkodzenie ekranu np. podczas nieostrożnej jazdy rowerem (podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych innych producentów).

Oczywiście w tej sytuacji nie należy wpadać w panikę. Pęknięty wyświetlacz nie oznacza, że nie ma wyjścia z takiej sytuacji. Aby móc szybko usunąć usterkę, skontaktuj się z centrum serwisowym Apple. Zakres działania centrów serwisowych obejmuje m.in. takie usługi jak wymiana szyby iPhone 11.

Jakie są rodzaje serwisów iPhone, czyli kilka słów na temat autoryzowanych i nieautoryzowanych, które przeprowadzają wymianę ekranu iPhone 7 oraz wiele innych usług

Istnieją dwa rodzaje centrów serwisowych: autoryzowane i nieautoryzowane. Niektórzy twierdzą, że lepiej skorzystać z usług autoryzowanego serwisu, nawet jeśli jest to nieco droższe.

Specjalistyczne punkty serwisowe w tych miejscach posiadają oryginalny sprzęt i oprogramowanie do naprawy uszkodzonych urządzeń (np. zarówno do wymiany szyby, jak i do naprawy uszkodzonych portów). Obiekty nieautoryzowane obniżają koszty, ale istnieje ryzyko złej obsługi oraz użycia nioryginalnych zamienników. Ostateczny wybór w tej kwestii zależy od posiadaczy urządzeń.

Popularny wizerunek wysokiej jakości Apple nie wynika tylko z trwałości materiałów, z których wykonane są urządzenia tej firmy. Ważnym elementem przyczyniającym się do sukcesu marki Apple jest również profesjonalna obsługa posprzedażowa.

Zakres usług w tym zakreise jest bardzo szeroki i pozwala firmie rozwiązywać większość typowych problemów, z którymi borykają się posiadacze dowolnego urządzenia mobilnego używanego na co dzień. Oznacza to, że Autoryzowane Serwisy Apple mogą szybko i sprawnie naprawiać takie problemy jak

  • wymiana szyby iPhone X
  • uszkodzona ładowarka lub wejście na gniazdo słuchawkowe.
  • uszkodzony głośnik/mikrofon.
  • naprawa urządzenia, które zostało zanurzone w wodzie.

​Artykuł partnera

Zobacz