Nowości

Subiektywna ocena 6-ciu programów antywirusowych na 2020 rok

Posiadanie komputera PC lub laptopa bez dobrego oprogramowania antywirusowego to otwarte zaproszenie dla cyberprzestępców i oszustów do przejęcia systemu i kradzieży poufnych danych. Komputery PC i laptopy muszą być chronione przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem reklamowym i innymi rodzajami szkodliwego oprogramowania. Dlatego w systemie musi być zainstalowane dobrze opracowane oprogramowanie antywirusowe, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno w trybie online, jak i offline. Niezależnie od tego, z jakiego systemu korzystasz, potrzebujesz najlepszej ochrony przed wirusami.

Na rynku dostępnych jest wiele programów antywirusowych, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych. Jednak nie wszystkie programy antywirusowe są w stanie ochronić Cię przed najnowszymi zagrożeniami, dlatego tak ważne jest, abyś kupił oprogramowanie antywirusowe, które odpowiada Twoim potrzebom. Każdy, kto korzysta z Internetu, może czerpać ogromne korzyści z wiedzy o najlepszych programach antywirusowych dostępnych na rynku.

Myślisz o uaktualnieniu do rozwiązania o wysokim poziomie bezpieczeństwa lub po prostu zaktualizować swoje obecne? Sprawdź naszą listę 6 najlepszych programów antywirusowych na rok 2019. Tak, wszyscy wiemy, że rok 2018 właśnie się zakończył, ale wiodące firmy antywirusowe zaczęły już wprowadzać na rynek linię produktów antywirusowych 2019. Chwyć jeden z tych programów i zacznij zabezpieczać swój system.

Norton Antivirus

Opracowany i dystrybuowany przez Symantec Corporation, Norton Antivirus jest pakietem oprogramowania antywirusowego i antywirusowego, który wykorzystuje heurystykę i sygnatury do identyfikacji i eliminacji wirusów. Pakiet Norton AV zawiera takie funkcje, jak terminowe aktualizacje, kontrola rodzicielska, ochrona przed przeglądaniem stron internetowych oraz ochrona przed korzystaniem z Internetu. Obsługuje on systemy XP, Windows i Vista.

https://pl.norton.com

Avira Antivirus

Opracowany przez niemiecką firmę produkującą oprogramowanie zabezpieczające Avira Operations GmbH & Co. KG, Avira Antivirus jest kolejnym wyborem w dziedzinie ochrony komputerów osobistych. Oferuje zarówno bezpłatną, jak i płatną wersję oprogramowania antywirusowego dla komputerów PC. Dzięki zaawansowanym funkcjom, to oprogramowanie antywirusowe pomaga chronić komputery PC i laptopy przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i różnymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Program antywirusowy jest prosty i łatwy w użyciu, a także umożliwia skanowanie poczty elektronicznej i dysku USB dla dodatkowej wygody. Możesz wypróbować bezpłatną wersję próbną przed zakupem kompletnego pakietu.

https://www.avira.com

Kaspersky Lab Internet Security

Program antywirusowy Kaspersky oferuje ochronę przed wirusami i wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Obejmuje kontrolę rodzicielską, ochronę audio, ochronę zakupów online i inne bonusowe funkcje obsługi czatu na żywo. Program Kaspersky Lab Internet Security jest bardzo prosty w instalacji i łatwy w użyciu. Można go zainstalować w systemach Windows 7, Vista i XP.

https://otwarty.pl/kaspersky

AVG Antivirus

AVG Antivirus to rodzaj rozwiązania zabezpieczającego opracowanego przez AVG Technologies. Oprogramowanie antywirusowe chroni komputery PC i laptopy przed złośliwymi zastrzykami, oprogramowaniem szpiegującym, trojanami, wirusami i różnymi rodzajami szkodliwego oprogramowania. Ponadto, chroni również aktywność w Internecie, monitorując i obserwując strony internetowe i wiadomości e-mail. Oprogramowanie antywirusowe jest proste, inteligentne i bezpieczne, które spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa użytkowników Internetu. Jest ono dostępne dla systemów Windows i Mac OS.

https://www.avg.pl

McAfee Antivirus

Stworzone i utrzymywane przez firmę McAfee oprogramowanie McAfee Antivirus to kolejna najbardziej zaufana nazwa w gatunku najlepszego oprogramowania antywirusowego dostępnego na rynku. Dobrze wypada w praktycznych testach i oferuje rozwiązania zabezpieczające zarówno firmom, jak i konsumentom. Oprogramowanie antywirusowe posiada osobisty menedżer haseł, osobistą zaporę sieciową i kontrole rodzicielskie, dzięki czemu chroni komputer przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, adware, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Do korzystania z tego oprogramowania antywirusowego konieczne jest wykupienie subskrypcji, jednak oferuje ono użytkownikowi dostęp do ciągłej aktualizacji ochrony antywirusowej.

https://www.instagram.com/mcafee/?hl=en

REVE Antivirus

Zapoczątkowany przez REVE Systems, REVE Antivirus zapewnia bezpieczeństwo cybernetyczne w domach, biurach domowych, a także przedsiębiorstwach. Dzięki swoim cyfrowym rozwiązaniom bezpieczeństwa i funkcjom, takim jak Anti-Rootkit, Turboscan, Data Theft Protection i innym, zapewnia ochronę przed wirusami, atakami phishingowymi i okupem. Ten program antywirusowy jest również wyposażony w zaawansowaną funkcję kontroli rodzicielskiej z powiadomieniami na żywo, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo dzieci i uniemożliwia im dostęp do niezdrowych treści online. Możesz pobrać bezpłatną wersję testową ochrony antywirusowej, aby sprawdzić jej skuteczność.

6 najlepszych programów antywirusowych na rok 2020, które opisaliśmy powyżej, zapewni Twojemu komputerowi bezpieczeństwo i ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami online.

Czy więc ten artykuł okazał się dla Ciebie pomocny? Jakie oprogramowanie antywirusowe preferujesz do ochrony komputera? Podziel się z nami swoimi poglądami i przemyśleniami w sekcji komentarzy.

Zobacz