Nowości

Monitor 32” Samsung M7 – centrum domowej rozrywki

​Czy monitor może służyć jako samodzielne urządzenie, które obsługuje usługi VOD, a nawet zdalny dostęp do komputera? W przypadku urządzeń firmy Samsung jest to jak najbardziej możliwe – modele z serii Smart oferują właśnie taką funkcjonalność. Poznaj możliwości 32-calowego urządzenia Samsung Smart Monitor M7.

Jakie funkcje oferuje Samsung M7?

To monitor, który może być wykorzystany na zaskakująco wiele różnych sposobów. Jedną z opcji jest standardowe połączenie z urządzeniem źródłowym – w tym przypadku transfer obrazu możliwy jest z wykorzystaniem portu HDMI lub USB-C. Przy użyciu łączności USB można nie tylko wyświetlać obraz ze źródła, lecz także ładować podłączone urządzenie, a nawet przekazywać sygnał do innych sprzętów. Kompatybilne smartfony pozwalają ponadto na połączenie bezprzewodowe z użyciem usługi Samsung DeX, która wspiera między innymi klonowanie obrazu z urządzenia mobilnego.

Co więcej, Samsung M7 może działać nawet bez żadnego podłączonego urządzenia. Wbudowana platforma Smart Hub daje dostęp do popularnych serwisów streamingowych; oprogramowanie monitora zawiera także pakiet Microsoft Office 365. Monitor można również obsługiwać komendami głosowymi – zarówno bezpośrednio, jak i z pomocą aplikacji SmartThings. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wykorzystania monitora Samsung M7, sprawdź informacje dostępne na stronie producenta.

Jakość obrazu w monitorze Samsung M7

M7 to nie tylko wszechstronne urządzenie, które oferuje bogatą wbudowaną funkcjonalność – to także świetna jakość obrazu. Rozdzielczość 4K, współczynnik kontrastu 3 000:1 oraz adaptacyjna jasność sprawiają, że wrażenia z gier, filmów i seriali będą stać na wysokim poziomie. Standardowe proporcje obrazu to 16:9, jednak w przypadku gier możliwe jest dostosowanie trybu wyświetlania do 21:9, by zobaczyć większą część obszaru gry.

Monitor 32” 4K – propozycja dla osób, którym zależy na wrażeniach z oglądanych treści

W ofercie firmy Samsung można znaleźć także urządzenia bez rozwiązań smart, które również zapewniają świetne doznania wizualne. Jednym z modeli, na które warto zwrócić uwagę, jest monitor 32” UJ590. Rozdzielczość 4K sprawia, że wszystkie detale mogą być odwzorowane z większą dokładnością, a przestrzeń robocza jest wystarczająco duża, by korzystać z kilku programów jednocześnie. Monitor 32” od Samsunga jest w stanie wyświetlić aż miliard kolorów, dzięki czemu filmy, seriale, gry i zdjęcia będą wyświetlane w naturalnych, wyrazistych barwach.

Znajdziemy tutaj również rozwiązania, które zainteresują graczy liczących na płynną, bezproblemową rozgrywkę. Jednym z nich jest Tryb Gry, który automatycznie dostosowuje kontrast obrazu w zależności od barw w danej scenie. Technologia AMD FreeSync sprawia, że karta graficzna może być odpowiednio zsynchronizowana z częstotliwością odświeżania ekranu, tym samym redukując rozrywanie i zacinanie się obrazu. Warto zwrócić uwagę również na Low Input Lag, czyli minimalizację opóźnień pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi a monitorem. Te dwie funkcje pozwolą zyskać potencjalną przewagę nad przeciwnikami w grach online i cieszyć się pełną płynnością w najnowszych tytułach.

Zobacz