Nowości

Druk wysokiej jakości nie musi być drogi!

Materiały drukowane to obszerny dział produktów, które wykorzystywane są w akcjach marketingowych, reklamowych, a także edukacyjnych. Dlatego z usług drukarń korzystają zarówno firmy handlowe, jak i organizacje, stowarzyszenia, placówki edukacyjne, a także osoby prywatne. Każdy chce przy tym mieć produkt wysokiej jakości, a zarazem w rozsądnej cenie. Drukarnią, która umożliwia jedno i drugie jest warszawska JKB Print. A ponieważ to drukarnia internetowa, działa na terenie całej Polski!

Poznaj ofertę JKB Print!

JKB Print to drukarnia działająca na rynku poligraficznym od wielu lat. Cały czas poszerza zakres swoich usług, dzięki czemu jest firmą, w której załatwisz wszystko, co związane z drukowaniem. Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponuje, umożliwia zarówno druk niewielkich ulotek, jak i wielkoformatowych banerów reklamowych. We wszystkich przypadkach można oczekiwać najwyższej jakości druku – zarówno przy kolorowym, jak i czarno-białym.

Idąc z duchem czasu, JKB Print udostępniło możliwość składania zamówień online, dzięki czemu zamówisz dowolny druk bez konieczności dzwonienia, pisania maili czy osobistych odwiedzin drukarni. Wszystko możesz załatwić w wygodny sposób, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej. Umożliwia on zarazem poznanie dokładnej ceny za zamówienie – jest ona wiążąca. Cokolwiek nie byłoby Ci potrzebne, w szybki sposób zamówisz poprzez stronę.

A co możesz zamówić? JKB Print doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb rynku, dlatego w ofercie drukarni znajdziesz zarówno druk niewielkiej poligrafii – bilety, ulotki, naklejki czy wizytówki – jak i większych formatów. Wysokiej jakości plakaty, foldery reklamowe, materiały szkoleniowe, a nawet książki nie stanowią żadnego problemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, drukarnia przy każdym produkcie oferuje szeroki wybór opcji związanych z jego specyfikacją – zaczynając od formatu, kończąc na gramaturze użytego nośnika. Pozwala to na przygotowanie dokładnie takiego produktu, jaki został zaplanowany przez Klienta.

Nie sposób nie wspomnieć także o wygodnej formie dostawy, jaką oferuje JKB Print. Wszystkie zamówienia przesyłane są za pomocą kuriera, a przy większych zamówieniach możliwa jest dostawa na paletach. Koszt każdego rodzaju przesyłki również podawany jest przy zamówieniu.

JKB Print – powierz druk specjalistom!

Proste zasady zamawiania, elastyczność i przejrzysta wycena – to główne atuty JKB Print. Ale na tym nie koniec. Należy doliczyć do nich przystępne ceny, dzięki którym każde zamówienie w tej drukarni jest niezwykle ekonomiczną inwestycją. Sprawdź już dzisiaj – zobacz pełną ofertę drukarni!

Artykuł partnera

Zobacz