Nowości

Hex Druk – drukarnia internetowa na miarę XXI wieku

​HexDruk to drukarnia internetowa, którą na tle innych zakładów poligraficznych wyróżnia kilka bardzo istotnych cech. Warto je poznać i dowiedzieć się, dlaczego powierzenie jej usług związanych z drukowaniem jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Koło jej oferty trudno przejść obojętnie!

HexDruk – wszechstronne usługi poligraficzne

Hex Druk oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, organizacjom, placówkom edukacyjnym, stowarzyszeniom itp. Na ich liście znajduje się drukowanie ulotek, wizytówek, plakatów, folderów, roll up-ów, a także katalogów. Niezależnie od tego, co chcesz wydrukować, nie jest wymagany żaden bezpośredni kontakt z drukarnią. Wszystkie zamówienia składane są online, poprzez stronę internetową.

Hex Druk zdaje sobie sprawę, że każdy Klient ma nieco inne potrzeby, dlatego przy każdej usłudze znajduje się wygodny formularz, dzięki któremu można samodzielnie ustawić wszystkie parametry składanego zamówienia. Otrzymuje się bardzo szeroki wybór – od zadecydowania o gramaturze papieru po wybór elementów uszlachetniających finalny wydruk. Wszystko przygotowane zostało tak, aby wybór był prosty i przejrzysty nawet dla osób, które jak dotąd nigdy niczego nie zamawiały online.

HexDruk pokazuje od razu dokładny koszt usługi.  Gdy ustawisz wszystkie parametry i wybierzesz nakład, wówczas zostanie  wyświetlona konkretna cena. Jest ona wiążąca – niczego do niej nie musisz dopłacać. Co więcej, HexDruk pokrywa wszystkie koszty przesyłki zamówienia. Kurier dostarczy je na adres podany podczas jego składania. Możesz także zażyczyć sobie, aby przesyłka była anonimowa – drukarnia szanuje życzenia klientów i chętnie pomaga w ich realizacji.

Wygoda Klienta na pierwszym miejscu

Ponieważ jako drukarnia internetowa HexDruk działa 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, możesz złożyć zamówienie w dowolnej chwili, korzystając z komputera, laptopa, smartfona lub tabletu. Czas to pieniądz, więc HexDruk stara się o to, aby Klient miał go jak najwięcej i nie musiał długo czekać na realizację zamówienia. Wszystkie otrzymywane przez drukarnię mają status priorytetowych. Ponadto dla agencji reklamowych przewidziano specjalne, korzystne warunki współpracy. 

Wszystko to sprawia, że warto zapoznać się z pełną ofertą drukarni i zobaczyć, jak wyglądają dokładnie jej możliwości. Dlatego odwiedź już dzisiaj jej stronę i zobacz, co HexDruk może zrobić dla Ciebie! Jej atrakcyjna oferta została pomyślana tak, aby pomóc Ci w działalności!

Artykuł partnera

Zobacz