Nowości

Wypożyczalnia samochodów co trzeba wiedzieć wynajmując auto we Wrocławiu?

Wynajem samochodów staje się coraz bardziej popularny i lubiany. Na rynku pojawia się coraz więcej firm przekonujących do wyboru swoich usług. A ich zakres jest bardzo szeroki i nie ogranicza się jedynie do wynajmu samochodu na wakacje. Co oferują wypożyczalnie we Wrocławiu? I na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepszą opcję?

Szeroki wybór samochodów

Dobra firma wynajmująca samochody powinna posiadać dużą flotę. Powinna ona składać się z pojazdów w nienagannym stanie technicznym oraz posiadać egzemplarze z różnych klas, z czego jedynie auta klasy PREMIUM powinny być obarczone dodatkową kaucją. W wypożyczalni znajdziemy zarówno samochody do użytku codziennego w mieście, takie, które świetnie sprawdzą się w trasie, jak i auta dostawcze, które świetnie sprawdzą się przy przeprowadzce. Jeśli rozważasz wynajem i zastanawiasz się, jaki samochód powinieneś wybrać, zerknij do artykułu “Jakie auto do miasta, a jakie na trasę – opinie specjalistów z Carfree i wybierz odpowiedni model.

Która opcja wynajmu samochodu będzie optymalna

Wypożyczalnie samochodów oferują wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. Wynajem krótkoterminowy świetnie sprawdzi się, jeśli potrzebujesz samochodu na krótki wyjazd do innego miasta lub na specjalną okazję - uroczystość czy imprezę. Jeśli podróżujesz i potrzebujesz auta do poruszania się po nowym mieście, sprawdź koniecznie, czy firma oferuje darmowe podstawienie samochodu, aby nie generować dodatkowych kosztów. Wypożyczalnia samochodów Wrocław - Carfree, lider tej branży we Wrocławiu, oferuje całkowicie darmowe podstawienie pojazdu na lotniska w całej Polsce. To również dobra okazja do przetestowania modelu, na którego zakup aktualnie nie masz środków. Wynajem średnioterminowy jest często wybierany w przypadku awarii samochodu lub jako pojazd zastępczy po stłuczce.

Oferta dla firm

Klienci biznesowi decydują się często na wynajem długoterminowy. Jest to opłacalne rozwiązanie ze względu na brak wkładu własnego oraz fakt, że to firma wypożyczająca bierze na siebie odpowiedzialność za opłacenie ubezpieczenia, przeglądy oraz ewentualne naprawy.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Zobacz