Nowości

Kupujesz nowego smartfona? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

Czy można sobie wyobrazić życie bez smartfona? Można, ale po co? Telefon już dawno przestał być jedynie narzędziem służącym wyłącznie do komunikacji, a stał się przenośnym centrum dowodzenia. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze nowego smartfona.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze telefonu?

Dwa najpopularniejsze systemy operacyjne to Android oraz iOS. Warto jednak szczególnie przyjrzeć się możliwościom, jakie daje system iOS 11. Dzięki kilku nowym funkcjom ułatwiającym kontrolę domowych urządzeń z poziomu smartfona, jednoręcznej klawiaturze czy nowym programom do obróbki zdjęć telefon ma szansę jeszcze precyzyjniej odpowiedzieć na potrzeby współczesnych użytkowników.

Jeżeli telefon jest dla nas także narzędziem pracy, warto sięgnąć po model, który ma bardzo wydajny procesor oraz wytrzymałą baterię pozwalającą na długie wideorozmowy lub nawet kilkunastogodzinną pracę z internetem bez konieczności ładowania.

Lubimy także, gdy telefon „dobrze leży w dłoni”. Wielkość ekranu wpływa na wygodę użytkowania. Wybierając nowego smartfona, zwróć uwagę, czy możesz w łatwy sposób obsługiwać telefon za pomocą jednej ręki.

Osobom, które chętnie kolekcjonują wspomnienia i dzielą się nimi z bliskimi, zależy przede wszystkim na wysokiej jakości zdjęciach oraz możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Z kolei dla osób, które często podróżują, zwłaszcza służbowo, bardzo ważne będzie bezpieczeństwo danych przechowywanych w telefonie.

Co oferuje nowy iPhone 8?

IPhone 8, który zadebiutował w Polsce we wrześniu ubiegłego roku, to telefon, który pod wieloma względami jest jedyny w swoim rodzaju. Co w nim znajdziemy? Przede wszystkim procesor A11 Bionic o architekturze 64-bitowej i zaawansowany, inteligentny system operacyjny iOS 11. Model oferuje także panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1334x750 pikseli. Ponadto producenci nowego iPhona 8 gwarantują 12-godzinną pracę z internetem bez ładowania oraz nawet do 14 godzin rozmów bezprzewodowych. Telefon posiada także wygodny system ładowania bezprzewodowego oraz sprawdzony przez użytkowników na całym świecie system zabezpieczenia za pomocą linii papilarnych Touch ID.

Bez zbędnej przesady nowego iPhona 8 można nazwać telefonem nowej generacji. Telefon dostępny jest w trzech kolorach: gwiezdnej szarości, srebrnym i złotym. Skrupulatna analiza potrzeb pozwoli nam wybrać telefon możliwie najlepiej dopasowany do potrzeb. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje zakup w oficjalnym sklepie Apple.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz