Nowości

Kursy i szkolenia z ekspertami w 9 miastach Polski!

Kursy i szkolenia są coraz popularniejszą metodą na podnoszenie kompetencji. Wiele osób decyduje się właśnie na taką formę zdobywania wiedzy. Problemem bywa czasem jednak miejsce odbywania się danego kursu czy warsztatu. Mnóstwo firm przeprowadza szkolenia głównie w Warszawie. Zupełnie inaczej jest w przypadku Wyższych Szkołach Bankowych- specjaliści zatrudniani przez uczelnie prowadzą kursy w 9 miastach, a na życzenie firm- także w innych miejscach.

Kursy i szkolenia w WSB: dlaczego warto?

Pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że ich wartość na rynku pracy jest mocno uzależniona od tego, czy zdobywają nowe umiejętności i czy nadążają za trendami w danej branży. Z tego względu coraz częściej decydują się na wzięcie udziału w kursie lub szkoleniu - oczywiście prowadzonym przez eksperta w danej dziedzinie. Niestety, najczęściej warsztaty prowadzone są w Warszawie (ewentualnie jeszcze w Gdańsku czy Krakowie), co znacząco utrudnia wzięcie udziału w kursie osobom z innych części Polski. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być szkolenie organizowane przez jeden z oddziałów Wyższych Szkół Bankowych. Uczelnie WSB znajdują się w różnych częściach Polski, dlatego niemal każdy znajdzie wydział, który znajduje się stosunkowo niedaleko jego miejsca zamieszkania.

Szkolenia prowadzone przez doświadczonych ludzi

Nieraz zdarza się, że szkolenie z danej dziedziny prowadzi osoba, która… sama ledwo ma w niej doświadczenie, ale wizerunkowo wygrywa z innymi. Kursy i szkolenia w WSB są prowadzone przez osoby, które zdobywały doświadczenie latami, a o ich pracy świadczą także stanowiska i wyniki. Same zajęcia mają formę warsztatową, co oznacza, że uczestnicy aktywnie biorą w nich udział - co jest znacznie lepszą formą przyswajania wiedzy niż bierne słuchanie.

Szkolenia in company

WSB wychodzi także ze specjalną ofertą dla firm. Przedsiębiorstwa, które chcą wysłać swoich pracowników na konkretny kurs, mogą poprosić o zorganizowanie szkolenia in company. To oznacza, że firma sama wybierze nie tylko temat szkolenia, ale także miejsce i termin, w którym będzie się ono odbywać. O szkoleniach in company i o otwartych kursach WSB można przeczytać na stronie https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/

 

Zobacz