Nowości

Hurtownia fryzjerska Ayala - co warto kupić do swojego zakładu?

Kto organizuje własny zakład fryzjerski, odczuwa spory stres, chociaż na pewno bardzo się też cieszy. Stres jest jednak spowodowany dużą konkurencją w branży, która nakazuje czymś się wyróżniać i zapewnić klientom najlepsze możliwe warunki oraz obsługę. Jakkolwiek same umiejętności fryzjerskie wynikają z talentu i doświadczenia, tak warto mieć na uwadze, że praca na niewłaściwym sprzęcie i w brzydkim miejscu zawsze skończy się tragicznie. Dlatego też należy rozsądnie wybierać produkty do swojego salonu fryzjerskiego. Czego nie może zabraknąć i co warto kupić w hurtowni fryzjerskiej Ayala? Co to za marka?

Ayala - polski producent mebli

Marka Ayala w branży fryzjerskiej jest bardzo znana. To bowiem polski producent, który wytwarza wysokiej jakości produkty meblowe, przeznaczone do salonów fryzjerskich. Znajdują się one zresztą nie tylko w naszym kraju, ale również w licznych salonach w innych krajach. Reputacja marki Ayala sięga bowiem daleko, a jej wzrastająca stale popularność udowadnia tylko, że to rzeczywiście produkty odpowiedniej klasy. Marka Ayala została założona z pasji do fryzjerstwa. Ponieważ twórcy wiedzą o nim sporo, są w stanie tworzyć takie produkty, które rzeczywiście przydadzą się w każdym salonie fryzjerskim. Odpowiadają na potrzeby tak fryzjerów, jak i klientów. Dlatego właśnie warto zajrzeć na stronę marki Ayala, by znaleźć coś dla siebie, gdy kompletuje się wyposażenie do swojego zakładu.

Hurtownia fryzjerska Ayala

Hurtownia fryzjerska Ayala pozwala zamawiać produkty online. Wszystkie są bardzo dokładnie opisane, dzięki czemu można zapoznać się z ich cechami charakterystycznymi przed zakupem. Wymiary, rodzaj obicia czy użytego tworzywa, waga - kupujący może dowiedzieć się tego wszystkiego, jak również zapoznać się z ceną i przejrzeć doskonałej jakości fotografie. Ayala posiada mnóstwo produktów, które są niezbędne tak w salonie fryzjerskim, jak i w salonie barbera. W tej chwili liczni barberzy nie tylko strzyżą brody, lecz także i włosy męskie - dlatego tak ważne jest, by posiadali odpowiedni sprzęt. 

Co kupić w hurtowni Ayala?

Ayala sprzedaje wszystkie meble, które będą potrzebne w salonie fryzjerskim. Można zatem znaleźć zarówno wygodne fotele, jak i myjnie fryzjerskie, szafki do przechowywania wszystkich ważnych produktów, recepcje, poczekalnie, taborety fryzjerskie, ale też między innymi sprzęt elektryczny, który na pewno się przyda. Warto zapoznać się szerzej z bogatą ofertą, wśród której można wybierać wśród produktów bardziej klasycznych, albo bardziej nowoczesnych. 

Dowiedz się więcej

AYALA S.A. ul. Julianowska 59A, 05-500 Piaseczno. Tel. +48 22 702 03 30

Zobacz