Nowości

Hurtownia fryzjerska Ayala - co można w niej kupić?

Coraz więcej osób korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów, dlatego też powstaje coraz więcej zakładów fryzjerskich. Żeby zdobyć klientów, albo utrzymać tych stałych, trzeba nie tylko wykazać się należytymi umiejętnościami w zakresie fryzjerstwa, ale również w odpowiedni sposób zorganizować całą przestrzeń. Ma być przytulnie i ładnie. Kompletując rzeczy do swojego salonu fryzjerskiego, zapewne masz całą listę produktów, które są niezbędne. Chcesz je kupić w rozsądnych cenach, ale zależy Ci na wysokiej jakości, ponieważ troszczyć się o komfort swoich przyszłych odwiedzających. Gdzie znaleźć produkty solidne, a niezbyt drogie? W hurtowni fryzjerskiej Ayala!

Ayala - meble fryzjerskie

Ayala to polski producent mebli fryzjerskich, które odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością i komfortem używania. Tego rodzaju produkty znaleźć można w licznych zakładach fryzjerskich, gdzie są chwalone przez samych fryzjerów, jak i przez klientów. Na stronie można również znaleźć produkty przeznaczone dla barberów, którzy w tej chwili zajmują się często nie tylko strzyżeniem brody, ale i ścinaniem włosów przychodzących mężczyzn. Warto wiedzieć, że Ayala nie tylko produkuje meble fryzjerskie w kolekcjach, które można obejrzeć i coś z nich wybrać dla siebie. Realizuje też zlecenia, a zatem tworzy meble na specjalne zamówienie, jeśli ktoś posiada jakieś specjalne potrzeby w tym względzie. Mogą to być meble fryzjerskie wykonywane na wymiar, albo o specjalnych kształtach, dodatkach czy kolorach. 

hurtownia fryzjerska

Ayala - co oferuje firma?

Ayala posiada bardzo szeroką ofertę, więc na pewno każdy zainteresowany odnajdzie w niej coś odpowiedniego do własnego zakładu fryzjerskiego. To fotele fryzjerskie, konsolety fryzjerskie, poczekalnie, taborety fryzjerskie, myjnie, recepcje, akcesoria oraz sprzęt elektryczny. Wiadomo, że w takich zakładach potrzebne są także szafki na przechowywanie ręczników i kosmetyków, dlatego w dziale MEBLE FRYZJERSKIE można się zapoznać także i ze sporą ofertą szafek. Wszystko jest podzielone na wygodne działy, dzięki czemu znalezienie poszukiwanej rzeczy w sklepie online jest naprawdę proste. Można również zainspirować się już gotowymi salonami fryzjerskimi, które zostały umeblowane meblami Ayala. Są to nie tylko salony zlokalizowane w Polsce, ponieważ meble Ayala są cenione także i poza granicami naszego kraju. Hurtownia fryzjerska Ayala zapewnia kupującym rzeczy wysokiej jakości, które będą służyć przez długi czas. Są uniwersalne i ponadczasowe - można je więc dopasować do rozmaitych aranżacji wnętrz.

Zobacz