Nowości

Shopify Plus - rozwiązanie e-commerce enterprise na rynku polskim

​W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce w Polsce, coraz więcej przedsiębiorców poszukuje zaawansowanych rozwiązań, które pomogą im wykorzystać pełny potencjał cyfrowego handlu. Shopify Plus to wersja enterprise popularnej platformy Shopify, przeznaczona dla rozwijających się, dużych marek, które potrzebują więcej niż standardowe funkcjonalności.

Shopify Plus - rozwiązanie e-commerce enterprise na rynku polskim

W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce w Polsce, coraz więcej przedsiębiorców poszukuje zaawansowanych rozwiązań, które pomogą im wykorzystać pełny potencjał cyfrowego handlu. Shopify Plus to wersja enterprise popularnej platformy Shopify, przeznaczona dla rozwijających się, dużych marek, które potrzebują więcej niż standardowe funkcjonalności. 

Shopify Plus - dla kogo

Shopify Plus oferuje rozbudowane możliwości dostosowania, które są kluczowe dla branż takich jak moda, biżuteria, czy sprzedaż detaliczna. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zarządzać skomplikowanymi operacjami B2B i B2C z łatwością i elastycznością. To co istotne, jako technologia SaaS (Software as a Service), Shopify nie pozwala na pełną kontrolę kodu. Użytkownicy nie mają dostępu do back-endu, a ich możliwości dostosowania ograniczają się głównie do front-endu. 

Shopify Plus umożliwia zarządzanie do 10 sklepami z jednego miejsca, pozwalając na jednoczesne wprowadzanie zmian we wszystkich sklepach bez przełączania kont. Platforma oferuje też łatwe przełączanie się między językami i walutami, wspierając dowolny język i ponad 100 różnych walut. Dostęp do specjalnych aplikacji zaprojektowanych wyłącznie dla użytkowników Shopify Plus, które umożliwiają jeszcze większą personalizację i efektywność działania sklepu.

Agencja Shopify Plus

W Startup E-commerce zrozumieliśmy, że migracja z platform Open-Source takich jak WordPress/WooCommerce czy z polskich platform e-commerce SaaS, takich jak Shoper czy RedCart, to dla wielu klientów krok ku zaawansowanym operacjom e-commerce, zwiększone bezpieczeństwu i znacznie większym możliwościom skalowania biznesu, które umożliwia Shopify. Dlatego zdecydowaliśmy się na dalszą specjalizację w obszarze Shopify oraz Shopify Plus, dla najbardziej wymagających klientów.

Założony jako część grupy Sintra Digital Business, Startup E-commerce wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby dostarczać najwyższej jakości usługi w zakresie e-commerce i consulting. Z ponad 8 lat doświadczenia w technologii Shopify i setkami zrealizowanych projektów, w tym ponad 25 wdrożeniami w Shopify Plus, jesteśmy jednym z liderów w dostarczaniu rozwiązań na Shopify Plus, które przynoszą naszym klientom rzeczywiste korzyści.

Eksperci Shopify Plus

Jako oficjalny partner Shopify Plus od 2022 roku w grupie Sintra, ,jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia w pracy z platformą Shopify, w tym z jej wersją Shopify Plus, przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. Nasze wsparcie eksperckie towarzyszy klientom na każdym etapie współpracy. Od momentu wdrożenia Shopify Plus, przez rozwój funkcjonalności, aż po bieżące wsparcie techniczne.

Consulting Shopify Plus

Rozumiemy, że każdy biznes jest unikalny. Dzięki naszemu doświadczeniu, zdobytemu na setkach projektów e-commerce, możemy zaoferować spersonalizowane rozwiązania, które idealnie wpisują się w Twoje potrzeby. Analizujemy każdy aspekt biznesowy, by zapewnić, że przejście na Shopify Plus będzie opłacalne i zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Niezależnie od tego, czy jesteś w branży z złożonymi wymaganiami, czy prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę detaliczną, w Startup E-commerce/grupie Sintra mamy kompetencje, by prowadzić Cię przez każdy etap digitalizacji.

Pamiętaj, że nie ograniczamy się do jednej technologii, mamy doświadczenia w Open Source, SaaS, custom development i wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Znamy bardzo dobrze zarówno Shopify, jak i inne platformy jak Adobe Magento, WooCommerce, co pozwala nam precyzyjnie ocenić, kiedy Shopify Plus jest najlepszym wyborem dla Twojej firmy.

Jeśli szukasz niezawodnego partnera, który pomoże Ci zmaksymalizować korzyści płynące z inwestycji w e-commerce, wybierz Shopify Plus z Startup E-commerce.

Artykuł partnera

Zobacz