Nowości

Oto 10 powodów, dla których warto kupować buty online.

Pewnie nie raz już zrezygnowałeś z kupowania butów w sieci. Wydaje Ci się, że w sklepie możesz przymierzyć tylko wybrane modele, aby znaleźć odpowiednią parę. Sklepy e-commerce rozwinęły się, aby sprostać oczekiwaniom klientów i umożliwiają robienie zakupów online równie skutecznie, jeśli nie lepiej. Teraz możesz kupić buty, które idealnie pasują przez Internet. Oto dlaczego zakupy online są tak wygodne.

W związku z tym, że nie jest to w ogóle możliwe, nie ma co się zastanawiać nad tym, w jaki sposób to zrobić.

1. Łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć dokładnie to, czego chcesz

Jest prawdopodobne, że widziałeś to więcej niż raz. Przeglądając półki z butami w atrakcyjnych cenach, trafiałeś do sklepu, który miał buty zupełnie inne niż te, które chciałeś kupić. Nic dziwnego! W szale zakupów, który często panuje w centrach handlowych, łatwo dać się skusić atrakcyjnemu przedmiotowi. Kupując buty online wiesz, czego chcesz. Możesz szybko znaleźć odpowiednie dla siebie buty, korzystając z filtrów dopasowanych do Twoich potrzeb. To pozwoli Ci uniknąć oglądania modeli, które mogą być bardzo atrakcyjne, ale nie są Ci w danej chwili potrzebne.

2. Będziesz mógł znacznie szybciej porównać asortymenty wielu sklepów

Chyba nie trzeba Cię przekonywać, że porównywanie ofert różnych sklepów stacjonarnych może być męczące, zwłaszcza gdy wokół jest dużo ludzi lub gdy masz malucha. O wiele łatwiej jest porównać oferty różnych marek siedząc przy komputerze. Wielomarkowe sklepy internetowe takie jak eobuwie pozwalają na porównanie oferty i zestawienie butów różnych marek w różnych cenach w jednym miejscu.

3. Masz większą szansę na znalezienie okazji po obniżonej cenie

Masz większą szansę na znalezienie okazji, gdy kupujesz buty online. Dlaczego. Dlaczego? Sklepy internetowe oferują jednak od czasu do czasu zniżki dla subskrybentów i członków swoich programów lojalnościowych. Nawet jeśli sklep nie oferuje w danej chwili rabatów, zapisanie się do newslettera często daje szansę na zakup butów o co najmniej 10% taniej.

4. Szybsza weryfikacja, czy Twój rozmiar jest dostępny

W sklepach stacjonarnych często zdarza się, że gdy w końcu znajdziesz odpowiedni model buta, na półce nie ma właściwego rozmiaru. Zadając to pytanie sprzedawcy, łatwiej będzie Ci ustalić, czy w magazynie znajdują się dodatkowe pary tych butów. Zakupy online pozwalają na natychmiastowe sprawdzenie, czy rozmiar, którego szukasz, jest dostępny. Jeśli nie, możesz wpisać się na listę oczekujących i otrzymać powiadomienie, gdy to się zmieni. To jest o wiele łatwiejsze!

5. Szybka dostawa i łatwe zwroty sprawiają, że zakupy w sklepie są równie łatwe jak w sklepie

Nie będzie przesadą, gdy powiemy, że mierzenie wielu modeli butów w domu jest równie łatwe (jeśli nie łatwiejsze) niż w sklepie. Nie musisz się zrażać tym, że w sklepie możesz przymierzyć wiele rozmiarów i par butów bez konieczności "zamrażania" swoich pieniędzy. Poniżej wyjaśnimy, jak tego uniknąć. Sklepy internetowe, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują różne opcje dostawy zakupionych towarów. Kurier może jednego dnia dostarczyć Ci buty, a następnego dnia zabrać oddane modele. Jest to o wiele lepsza opcja niż spędzanie czasu w centrum handlowym.

Dla łowców najlepszych promocji i wyprzedaży jest strona https://lowcywyprzedazy.pl/. Znajdziesz tam najlepsze rabaty i przeceny na ciekawe produkty!

sklep z obuwiem

6. Jeśli zamawiasz coś do przetestowania, nie musisz "zamrażać" swoich pieniędzy.

Często zniechęca się nas do zamawiania wielu par butów do przymiarki w domu, ponieważ będziemy musieli "zamrozić", czyli czekać na zwrot pieniędzy za zamówione modele. Ten argument przeciwko zakupom online nie ma już racji bytu. Sklepy e-commerce, takie jak eobuwie, coraz częściej oferują tę metodę płatności. Pozwala to na opłacenie zamówienia po dokonaniu przymiarki. Zazwyczaj odbywa się to za pośrednictwem PayPo lub podobnych platform. Firma ta "ustawia" dla Ciebie pieniądze i daje Ci 30 dni na opłacenie zamówienia. Możesz również użyć karty Twisto, aby zapłacić za przedmioty, których nie chcesz zwrócić.

7. W domu możesz od razu sprawdzić, czy buty pasują do różnych strojów.

Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym nie możesz zobaczyć butów w innych stylizacjach, których szukasz. Zdarza się, że zakupione buty nie wyglądają dobrze z innymi strojami, gdy przymierzasz je w domu. Zakupy online pozwalają na zmierzenie butów w domu, dzięki czemu możesz od razu określić, który styl będzie dla Ciebie najlepszy.

8. Rozmiar online nie jest już problemem.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że zakupy online nie utrudniają dopasowania butów w odpowiednim rozmiarze. Wszystko dzięki esize.me, czyli systemowi skanowania stóp. Skanuje on w precyzyjny sposób Twoje stopy, określając ich długość, szerokość i na podstawie wyników filtruje asortyment naszego sklepu. Jak korzystać z esize.me Więcej na ten temat można przeczytać w innym moim artykule.

9. Buty należy oglądać w naturalnym świetle, a nie w świetle sklepowym.

Choć nie jest to częste zjawisko, sztuczne oświetlenie w sklepach może czasem lekko zniekształcać kolor butów. Aby przekonać się, jak odcień i materiał butów będzie wyglądał w naturalnym świetle, zamów buty do domu.

10. Łatwiej jest określić, czy buty są wygodne.

Niektóre sklepy obuwnicze mają mniejszą powierzchnię niż inne. Ci, którzy mają dużo miejsca, zwykle nie używają go do półek lub korytarzy. Szybko odkryjesz, że nie zawsze łatwo jest zrobić "spacer próbny" z butami po ich zmierzeniu. Wydaje się, że chodzenie po domu jest wygodniejszym sposobem na sprawdzenie komfortu butów.

Zobacz