Nowości

W Orange Flex dla firm przez pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł

Szukasz elastycznej i atrakcyjnej oferty komórkowej dla biznesu? Orange Flex dla jednoosobowych firm to brak zobowiązań i wygodne płatności z automatyczną e-fakturą po każdej transakcji, a do firmowego konta możesz dodać do 5 dodatkowych numerów. Teraz pierwszy miesiąc masz do tego praktycznie za darmo, a z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili, więc warto ją wypróbować.

Orange Flex ma ofertę dla firm za symboliczną złotówkę na start

Orange Flex to nowoczesna sieć w aplikacji, która działa na zasadzie subskrypcji. Nie podpisujesz więc żadnych długoterminowych umów i nie musisz pamiętać o przelewach, a wybrany Plan komórkowy możesz w dowolnym momencie zmienić na inny jednym kliknięciem.

Oprócz usługi dla klientów indywidualnych dostępna jest też oferta dla jednoosobowych firm (sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm). Co więcej, dzięki promocji Flex w Orange przez pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł, bez względu na to, jaki Plan aktywujesz. Wystarczy tylko, że przed wyborem metody płatności wpiszesz kod rabatowy FLEX (szczegóły promocji znajdziesz na: https://flex.orange.pl/promocje/1m1).

Zalety oferty Orange Flex dla biznesu

Dlaczego warto być Flex w Orange? Oferta dla firm to między innymi:

 • e-faktury po każdej płatności i wszystkie dokumenty stale pod ręką, w jednym miejscu w aplikacji;

 • wygodne płatności bez przelewów (podpinasz kartę płatniczą albo doładowujesz BLIKIEM konto Flex, z którego Orange będzie pobierać płatności za usługi);

 • do 5 dodatkowych numerów już od 15 zł za każdy, które możesz dodać do jednego konta Orange Flex dla firm;

 • wygodne zarządzanie kontem w aplikacji, w tym zmienianie Planów komórkowych oraz włączanie i wyłączanie dodatkowych usług na każdym z numerów;

 • przesyłanie gigabajtów na dowolny inny numer, który też jest w Orange Flex;

 • wirtualna karta eSIM zamiast tradycyjnej karty SIM do wyboru;

 • dodatkowa karta SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł>.

Jak wygląda oferta Orange Flex dla firm?

W ofercie dla biznesu podobnie jak w Orange Flex dla klientów indywidualnych są 4 Plany Komórkowe. Każdy z nich daje Ci nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE, a do tego masz:

 • 15 GB danych (Plan za 25 zł miesięcznie);

 • 30 GB (30 zł miesięcznie);

 • 50 GB (50 zł miesięcznie);

 • 100 GB i możliwość korzystania z sieci 5G (80 zł miesięcznie).

We wszystkich Planach z paczką gigabajtów masz też Social Pass, czyli korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu danych. Gdy dodajesz do firmowego konta dodatkowy numer, możesz też wybrać Plan za 15 zł miesięcznie bez pakietu internetowego.

Artykuł sposnorowany

Zobacz