Nowości

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem: Wybierz Galaxy Buds2 Pro

W dobie pracy zdalnej, spotkań online i dynamicznego trybu życia, odpowiedni wybór urządzeń audio jest kluczowy. Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem stanowią nie tylko narzędzie do słuchania muzyki, ale także do komunikacji. Galaxy Buds2 Pro to propozycja od Samsung, która może spełnić te potrzeby, oferując wysoką jakość dźwięku i mikrofonu.

Dlaczego warto wybrać Galaxy Buds2 Pro?

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem zachęcają nie tylko funkcjonalnością, ale także i wygodą. Galaxy Buds2 Pro to zaawansowane urządzenie audio wyposażone w technologię redukcji szumów (ANC)1 i zaawansowane mikrofony pozwalające na prowadzenie rozmów w wysokiej jakości.

Jest to nieocenione podczas ważnych spotkań służbowych lub pracy mobilnej. Te nowoczesne słuchawki bluetooth z mikrofonem są łatwe i wygodne w obsłudze – przytrzymaj panel dotykowy, aby włączyć lub wyłączyć redukcję szumów.2

Wygoda i stabilność użytkowania

Jakie słuchawki bluetooth z mikrofonem są komfortowe? Galaxy Buds2 Pro zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Lekkie, ergonomicznie wykonane3, świetnie dopasowują się do ucha, oferując komfort nawet podczas długotrwałego noszenia.

Galaxy Buds2 Pro to nie tylko słuchawki bezprzewodowe z dobrym mikrofonem, ale również uniwersalne narzędzie multimedialne. Dzięki łączności Bluetooth łatwo sparujesz je z różnymi urządzeniami, od smartfonów po tablety i komputery.

Jakie funkcje oferują Galaxy Buds2 Pro?

Słuchawki oferują intuicyjne sterowanie dotykowe, co ułatwia zarządzanie odtwarzaną muzyką, rozmowami telefonicznymi i innymi funkcjami. Szybkie i stabilne połączenie Bluetooth umożliwia łatwość połączenia z urządzeniami.

Długi czas pracy na baterii

Długotrwała bateria w Galaxy Buds2 Pro umożliwia wielogodzinne korzystanie ze słuchawek bez konieczności częstego ładowania, co jest kluczowe dla osób aktywnych i często poza domem. Bateria wystarcza nawet do 30 godzin na jednym ładowaniu4.

Mogą one być dobrym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Słuchawki, które łatwo namierzysz

Jeżeli zgubisz swoje słuchawki, dzięki rozwiązaniom Samsung, możesz namierzyć urządzenie. Skorzystaj z opcji „zgubione i znalezione”, która pomoże Ci nie rozstawać się ze słuchawkami do słuchania muzyki czy ulubionego podcastu.5

Podsumowanie

Jakie słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem wybrać? Warto rozważyć propozycje sprawdzonych producentów takich jak Samsung. Model Galaxy Buds2 Pro to słuchawki bezprzewodowe z dobrym mikrofonem. Są dobrym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki. Oferują one świetną jakość dźwięku, wygodę noszenia, trwałość i łatwość łączenia, co czyni je dobrym wyborem dla każdego, kto szuka uniwersalnych słuchawek bezprzewodowych.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

1 ANC (aktywna redukcja szumów) jest domyślnie włączona, a gest dotknięcia i przytrzymania ANC można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable.

2 Aby zmieniać poziomy głośności dźwięku otoczenia (są 3), w aplikacji Galaxy Wearable przejdź do opcji Ustawienia słuchawek > Dostępność > Dostosuj dźwięk otoczenia.** Gest dotknięcia i przytrzymania dla ANC można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable.*** Symulacja filmu ma wyłącznie charakter poglądowy i może nie odzwierciedlać dokładnie produktu. Rzeczywiste wymiary mogą się różnić.

3 Przy wyłączonej funkcji ANC, słuchawki i etui zapewniają do 30 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu. Z włączoną funkcją ANC zapewniają do 21 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu. Na podstawie testów wewnętrznych. Czas odtwarzania testowano po sparowaniu przedprodukcyjnych słuchawek Galaxy Buds FE z niedawno wydanym smartfonem Galaxy z ustawieniami domyślnymi. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić i zależeć od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth i innych czynników. „Czas odtwarzania” oznacza, że słuchawki Galaxy Buds FE są podłączone do telefonu i przesyłają strumieniowo muzykę. ** Czas odtwarzania może się różnić w zależności od ustawień.

4 * Tryb Zgubione Urządzenie jest aktywowany, gdy urządzenie Samsung Galaxy zaloguje się do konta Samsung w inny sposób niż próby sparowania przez właściciela z utraconymi słuchawkami Galaxy Buds FE za pośrednictwem aplikacji Galaxy Wearable. Wymagane jest włączenie trybu Zgubione Urządzenie w ustawieniach. ** Dane kontaktowe należy wcześniej wprowadzić w ustawieniach. *** Tryb Zgubione Urządzenie nie jest dostępny w przypadku etui ładującego Galaxy Buds FE. ***** Informacje kontaktowe i wiadomość muszą zostać wcześniej zarejestrowane w aplikacji SmartThings, aby mogły zostać wyświetlone na urządzeniu znalazcy dzięki trybowi Zgubione Urządzenie. Urządzenie znalazcy musi być podłączone do internetu i mieć włączoną opcję wyświetlania zarejestrowanych wcześniej informacji kontaktowych po sparowaniu urządzenia. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od kompatybilności urządzenia.

5 jedna słuchawka Galaxy Buds2 Pro waży zaledwie 5,5 g, etui z funkcją ładowania dla słuchawek Galaxy Buds2 Pro ważu 43 g.

Artykuł partnera

Zobacz