Nowości

Tanie doładowanie – promocje przy zasileniu konta online

Jeszcze kilka lat temu osoby, które chciały doładować telefon, udawały się do pobliskiego kiosku i kupowały specjalne karty zdrapki o wybranym nominale. Był to najpowszechniejszy i najprostszy sposób na zasilenie konta. Obecnie, w dobie powszechnego dostępu do internetu oraz możliwości wykonywania operacji bankowych za pośrednictwem telefonu komórkowego, zdecydowanie wygodniej i prościej jest wykonać doładowanie online. Co ważne, przy zasilaniu konta przez internet, można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji, które nie są dostępne w przypadku tradycyjnych zasileń.

Promocyjne doładowanie – 10% gratis

W Orange można zyskać nawet na tanim doładowaniu telefonu. Jak to zrobić? Wystarczy wykonać doładowanie za pośrednictwem strony: https://doladowania.orange.pl/. Zasilając konto w ten sposób, klient zyskuje dodatkowe 10% kwoty doładowania. Z promocji mogą skorzystać abonenci wszystkich taryf Orange na kartę. Bonusowe jednostki są przyznawane automatycznie, do 24 h od wykonania doładowania – klienci otrzymują potwierdzenie SMS-em. Dodatkowe środki można wykorzystać na połączenia telefoniczne, SMS-y, MMS-y oraz transfer danych.

Ile wyniesie wartość bonusu przy poszczególnych kwotach doładowania?

Kwota doładowania

Wartość bonusu

5 zł

0,5 zł

10 zł

1 zł

25 zł

2,5 zł

30 zł

3 zł

40 zł

4 zł

50 zł

5 zł

100 zł

10 zł

200 zł

20 zł

Bonus jest ważny przez 14 dni. Jeśli dodatkowe środki nie zostaną wykorzystane w podanym terminie, przepadną.

Najtańsze doładowanie – opcja bezgotówkowa

Czy istnieje tanie doładowanie telefonu, za które klient nie zapłaci ani złotówki? Tak! Wystarczy, że wymieni punkty payback na doładowanie. Zasada jest prosta – im więcej punktów payback, tym kwota doładowania będzie wyższa.

Ilość punktów Payback

Kwota doładowania

Ważność konta

500

5 zł

5 dni

1000

10 zł

10 dni

2500

25 zł

25 dni

3000

30 zł

30 dni

4000

40 zł

40 dni

5000

50 zł

50 dni

10000

100 zł

100 dni

20000

200 zł

200 dni

Jak wykonać tanie doładowanie w Orange? Za pośrednictwem strony doładowania.orange.pl. Przy wyborze sposobu płatności, wystarczy zamiast przelewu wybrać płatność punktami payback.

Tanie doładowanie online krok po kroku

Doładowanie konta za pośrednictwem internetu jest bardzo proste i umożliwia zasilenie konta w kilka chwil. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę doładowania.orange.pl, a następnie:

  • wpisać nr telefonu, który ma zostać doładowany,
  • podać swój adres e-mail,
  • wybrać kwotę doładowania,
  • wybrać sposób płatności,
  • dokonać płatności.

Tych kilka prostych kroków pozwoli tanio i szybko doładować konto w Orange.

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz