Nowości

Jak wyciągnąć zablokowany klucz w drzwiach Dierre

Każdy z nas zna ten tryb życia – wychodzimy z domu w pośpiechu, goni nas czas, denerwujemy się w obliczu czekających obowiązków w pracy i spraw w domu… Nastały takie czasy, że każdy gna do przodu, a w takim trybie nietrudno o momenty nieuwagi, których konsekwencją mogą być problemy z zablokowanym zamkiem w drzwiach wejściowych. Na szczęście do pomocy mamy doświadczonych ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Zabrzu, którzy potrafią wyciągnąć zablokowany klucz w drzwiach Dierre i pomóc w innych przypadkach.

Co zrobić, gdy zablokuje się klucz w zamku?

Chyba nikt nie chciałby znaleźć się w takim położeniu – zablokowany zamek w drzwiach wejściowych to problem dla każdego. Pomimo nerwów, które pojawiają się w tego typu przypadkach, warto opanować emocje i od razu przedsięwziąć kroki w celu znalezienia wyjścia z kłopotliwej sytuacji. W najlepszym położeniu znajdują się osoby, które mają przy sobie kontakt do dobrego ślusarza. Wtedy wystarczy sięgnąć telefon, by od razu połączyć się z infolinią Pogotowia zamkowego z Zabrza i zgłosić pilną potrzebę awaryjnego otwierania drzwi, które przeprowadzi doświadczony ślusarz. Specjaliści ze znanej placówki Pogotowia ślusarskiego pracują 7 dni w tygodniu, a ponadto 24 godziny na dobę, więc są w stanie możliwie najszybciej dotrzeć na miejsce zgłoszenia. Kontakt w razie pilnych zgłoszeń znajduje się na stronie z usługami ślusarskimi: https://www.pogotowie-zamkowe-zabrze-24h.pl/.

Przyczyny zablokowanego zamka w drzwiach

Przypadki, z jakimi stykali się profesjonalni ślusarze z Zabrza, najczęściej wiązały się z zatrzaśnięciem kluczy w mieszkaniu albo samym zablokowaniu klucza w zamku. Nieważne, której marki był cały mechanizm – czy to zamki Dierre, czy innego popularnego producenta zabezpieczeń – taki problem występował w różnych okolicznościach, ale zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Z tego względu specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w Zabrzu świadczą usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, by w razie zaistnienia awaryjnej sytuacji móc od razu służyć swoimi umiejętnościami. Przydają się one w pracy z zamkami do drzwi Dierre, zarówno przy wykonywaniu standardowych usług ślusarskich w Zabrzu, jak i pilnych zleceń.

Jak wyciągnąć klucz z zablokowanego zamka Dierre

Zdaniem profesjonalnych ślusarzy należy zachować szczególną ostrożność przy stosowaniu jakichkolwiek domowych metod poradzenia sobie z zablokowanym zamkiem w drzwiach. Nie wszystkie są skuteczne, a nawet w tych uznawanych za dobre też można łatwo popełnić błąd. Zdecydowanie odradza się podejmowania jakichkolwiek prób siłowych, przez które mógłby się uszkodzić zamek do drzwi albo futryna czy inne części. Specjaliści od awaryjnego otwierania zamków z Pogotowia ślusarskiego wielokrotnie mieli do czynienia z zablokowanym kluczem w drzwiach Dierre i na mocy swojego doświadczenia, a także wiedzy potrafią bezpiecznie wyjąć go, nie robią przy tym żadnych dodatkowych uszkodzeń. Z tego względu w różnych przypadkach zablokowanego zamka Dierre najlepiej skorzystać z fachowej i pewnej obsługi ślusarzy 7 dni w tygodniu.

Materiał partnera

Zobacz