Nowości

Jakie nowoczesne suknie ślubne są obecnie w modzie?

Moda w branży odzieżowej zmienia się dość szybko i nie inaczej jest w przypadku nowoczesnych sukien ślubnych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które kreacje są modne w obecnym sezonie i na jakie nowoczesne suknie warto postawić, aby zrobić olbrzymie wrażenie nie tylko na Panu Młodym, ale również na wszystkich zaproszonych gościach.

Jakie suknie ślubne wybrać?

W Polsce od kilku sezonów króluje przede wszystkim styl boho. Sielskie suknie ślubne powoli odchodzą w zapomnienie, ale nie oznacza to wcale, że nie można znaleźć ciekawych kreacji właśnie w tym stylu. W sezonie wiosenno-letnim warto postawić na minimalistyczne suknie, które w tym konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet porzuca myśl o romantycznych i eleganckich sukniach ślubnych jak z bajek. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się z kolei kreacje, które w pierwszej kolejności stawiają na wygodę, komfort i nowoczesny szyk.

Najmodniejsze suknie w 2019

W sezonie 2019 warto postawić przede wszystkim na romantyczne koronki, które dodatkowo zdobione są pięknymi i oryginalnymi haftami. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście klasyczne suknie w bieli, które w całości wykonane są z gładkich materiałów. To właśnie ten materiał jest w stanie subtelnie podkreślić kobiecą sylwetkę. Kobiety, które preferują minimalistyczne suknie ślubne, powinny pomyśleć również o wyrazistej biżuterii, która w tym przypadku będzie przysłowiową "kropką nad i". Wiele ciekawych suknie można spotkać na przykład w FULARA & ŻYWCZYK, który pracuje obecnie nad najnowszą kolekcją 2020.

Balowe suknie ślubne

W dzisiejszych czasach bardzo modne są również nowoczesne suknie balowe, które wbrew pozorom nie muszą być wcale bogato zdobione. Suknie typu księżniczki warto zastąpić dostojnymi i wyrafinowanymi kreacjami, które nie są przeładowane licznymi dodatkami. Doskonale sprawdzą się tutaj przede wszystkim oryginalne tiary i długie welony, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Pamiętać należy również i o tym, aby unikać zbyt mocnego makijażu i wyrazistej fryzury. To właśnie suknia ślubna powinna być najbardziej wyrazistym punktem naszej stylizacji. Wszelkie dodatki odrywać powinny jedynie rolę dyskretnego dopełnienia.

Moda na suknie z kokardami

W sezonie wiosenno-letnim doskonale odnajdą się również eleganckie suknie ślubne z kokardami. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych kobiet, które chcą postawić jedynie na jeden mocny detal w swojej kreacji. Najmodniejsze są kokardy w postaci wiązania albo specjalnego paska, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również kokardy w postaci doszytej ozdoby, które są w stanie odmienić oblicze każdej kreacji. Kobiety, które chcą podkreślić swoją talię, powinny postawić na kokardy przy dekolcie albo na ramionach. W ten prosty sposób można doskonale wyeksponować właśnie górne części ciała. Warto wspomnieć jednak o tym, że suknie z kokardami dodają nieco dziewczęcego wdzięku, dlatego też jest to najlepszy wybór dla młodszych Pań.

Artykuł sponsorowany

Zobacz