Nowości

Lokalizator GPS IKOL GO do samochodu prywatnego

Posiadasz własne auto, z którego korzystasz wyłącznie w celach prywatnych? Zastanawiasz się, czy lokalizator GPS do samochodu to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Moduł GPS IKOL GO umożliwi Ci monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym, a także pozwoli Tobie i Twojej rodzinie poczuć się bezpieczniej. Jak to możliwe? Dowiesz się, czytając ten tekst.

 

Monitoruj swój samochód z IKOL GO

Z IKOL GO zyskasz możliwość stałego monitorowania obecnej lokalizacji Twojego auta. Zawsze będziesz mógł upewnić się, czy stoi ono tam, gdzie powinno. Z łatwością sprawdzisz też, gdzie zaparkowała samochód osoba, z którą go współdzielisz.

Historia przejazdów – zobacz swoje przebyte trasy

Historia podróży pojazdu to funkcja dostępna w pakiecie podstawowym plus lub jako oddzielna usługa dodatkowa. Umożliwi Ci ona sprawdzenie, gdzie byłeś danego dnia oraz jaką trasę wtedy przebyłeś.

Dzięki tej opcji będziesz mógł prześledzić swoje przejazdy do 3 miesięcy wstecz – lub do 12, jeśli wybierzesz przedłużenie historii.

 

Kiedy pożyczasz auto innej osobie

Umieszczając lokalizator w samochodzie, z którego korzysta także Twoja rodzina, zawsze możesz zareagować, gdy zdarzy się nieprzewidziana sytuacja. 

Jeżeli np. pożyczysz auto komuś, kto się zgubi, z łatwością poprowadzisz tę osobę we właściwym kierunku. Umożliwi Ci to mapa wyświetlająca położenie umieszczonego w pojeździe nadajnika GPS. Możesz mieć do niej dostęp na dwa sposoby:

  • przez stronę system.ikol.pl,
  • przez aplikację IKOL Tracker.

Jeżeli zdecydujesz się na to drugie rozwiązanie, będziesz mieć swój lokalizator GPS zawsze pod ręką. To bardzo praktyczna opcja.

Aby ściągnąć IKOL Trackera – czyli darmową aplikację do monitoringu lokalizatorów – musisz jedynie posiadać urządzenie mobilne z dostępem do sklepu Google Play lub App Store.

 

Bezpieczeństwo młodego kierowcy z IKOL GO

Jeżeli jesteś rodzicem dziecka, które właśnie zdobyło prawo jazdy, i chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się ono w danej chwili – również przyda Ci się nadajnik GPS IKOL GO. Szczególną uwagę warto zwrócić na oferowane przez IKOL funkcje dodatkowe, jak Ecodriving. To właśnie one pozwolą Ci być spokojnym o młodego kierowcę.

Ecodriving – by Twoje dziecko jeździło ostrożniej

Wybierając IKOL GO możesz poszerzyć jego funkcjonalność o usługę Ecodriving, która pozwoli Ci na sprawdzenie stylu jazdy Twojego dziecka. Jeśli moduł ten wykryje zbyt długi czas na biegu jałowym, gwałtowne skręcanie i hamowanie bądź inne podobne błędy – wszystko to zobaczysz w raporcie nieprawidłowego użytkowania pojazdu.

Raport ten będziecie mogli potem wspólnie przeanalizować, by wyeliminować niewłaściwe zachowania na drodze, popełnianie przez początkującego kierowcę.

Alert przekroczenia prędkości

Czy wiesz już, że z IKOL GO możesz też ustalić, ilu km/h nie powinno przekraczać Twoje dziecko? Wystarczy uruchomić dodatkową funkcję Alert przekroczenia prędkości. Jeżeli dojdzie do zbyt szybkiej jazdy – zostaniesz o tym od razu powiadomiony.

Co więcej, jeśli dziecko zostanie przez Ciebie dodane jako współwłaściciel lokalizatora, także zacznie dostawać powyższe alerty.

 

Udogodnienie dla każdego kierowcy

Jak widzisz, lokalizator GPS IKOL GO to świetny wybór nie tylko dla kierowców aut służbowych. Ten niewielki moduł przyniesie liczne korzyści także kierowcy prywatnemu, takiemu jak Ty.

Zobacz