Nowości

5 głównych zalet laptopów poleasingowych

Jeśli planujesz zmienić komputer, powinieneś rozważyć kupno sprzętu z drugiego obiegu. Dlaczego? Laptopy poleasingowe cechują się całym szeregiem zalet, których próżno nieraz szukać w nowych urządzeniach z salonu. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość elektroniki. Poznaj 5 największych zalet komputerów poleasingowych!

1. Zweryfikowana jakość sprzętu elektronicznego

Laptopy poleasingowe to sprzęt, który trafił do drugiego obiegu z profesjonalnych firm, gdzie był wykorzystywany w celach służbowych. Zanim znajdzie się ponownie w sprzedaży, przechodzi proces regeneracji, podczas którego specjaliści kontrolują jego stan i eliminują ewentualne problemy. To dlatego możesz mieć pewność co do stanu technicznego komputerów poleasingowych. Nie powinny Cię one negatywnie zaskoczyć.

2. Wyższe niż standard parametry techniczne

Ze względu na to, że laptopy poleasingowe były wcześniej wykorzystywane w celach służbowych, nieraz posiadają lepsze podzespoły niż sprzęt fabryczny. Na etapie regeneracji mogą otrzymać nowe części, co pozwala im osiągać większą wydajność.

3. Pełna gwarancja

To może być jedna z najbardziej zaskakujących zalet laptopów poleasingowych. Wydaje Ci się, że na sprzęt używany nie dostaniesz dwuletniej gwarancji? Otóż w wielu przypadkach okres jej obowiązywania jest taki sam jak w przypadku nowych urządzeń z salonu. Wszystko zależy od sytuacji, ale z reguły możesz liczyć nie tylko na gwarancję 3-miesięczną, ale także 12-, a nawet 24-miesięczną!

4. Wydajniejsze oprogramowanie

Zaobserwowałeś kiedyś taką sytuację, że sprzęt służbowy działa znacznie lepiej niż prywatny? Dzieje się tak dlatego, że ten pierwszy wyposażany jest często w specjalną wersję oprogramowania. Szybszy system przekłada się na wygodniejszy użytek i większą satysfakcję. Dzięki temu laptopa poleasingowego możesz wykorzystać nie tylko do celów amatorskich, ale także profesjonalnych.

5. Wyższa jakość w tej samej cenie

Jeśli chcesz przeznaczyć na laptopa pewną kwotę, musisz liczyć się z ograniczeniami, które ten budżet siłą rzeczy przewiduje. W tej samej cenie możesz jednak nabyć komputer poleasingowy, który zagwarantuje Ci znacznie lepszą jakość. Wydajne podzespoły i profesjonalny system operacyjny przełożą się na niewątpliwie korzystniejsze rezultaty.

Decydując się na zakup sprzętu elektronicznego, warto rozważyć nabycie urządzenia poleasingowego. Jak widać, ma ono wiele plusów, które nieraz mogą dać mu przewagę nad nowym sprzętem z salonu.

Artykuł sponsorowany

Zobacz