Nowości

Zestawy sterowania bezprzewodowego w systemach inteligentnego domu Extralife co zawierają?

Technologie stosowane w systemach inteligentnego domu zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo oraz poprawiają jakość i komfort życia. Według prawa unijnego, po 2020 roku systemy przyczyniające się do zwiększania energooszczędności będą koniecznością w każdym nowym budynku. Co zawierają i jakie korzyści płyną z inwestycji w zestawy sterowania bezprzewodowego w systemach inteligentnego domu Exta Life?

System inteligentnego domu Exta Life

Zestawy sterowania bezprzewodowego umożliwiają sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami w budynku z poziomu nadajników radiowych oraz za pomocą smartfonów i tabletów. Wystarczy połączenie z internetem, aby z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze sterować technologiami, w które wyposażony został Twój inteligentny dom.

System umożliwia sterowanie oświetleniem, a także zapewnia możliwość tworzenia indywidualnych scen świetlnych. Wyobraź sobie sytuację podczas spotkania z przyjaciółmi w Twoim ogrodzie. Zapada zmrok, a system oświetlenia jest skoordynowany w taki sposób, że światło zapala się według Twoich upodobań.

Korzyści z posiadania systemu zarządzania inteligentnym domem

Z systemem inteligentnego domu Exta Life posiadasz pełną kontrolę nad roletami okiennymi w całym budynku z podziałem na poziomy i pomieszczenia. Możesz sterować bramą wjazdową oraz regulować temperaturę w wybranych pomieszczeniach. System można zaprogramować w taki sposób, aby zmieniał wartości w określonych godzinach lub dniach. Inteligentna instalacja wspiera działania użytkownika poprzez automatyczne sterowanie domem pozwalając zaoszczędzić czas, energię oraz pieniądze. Dowiedz się co warto wiedzieć o systemach inteligentnego domu?

Inteligentny dom na Twoją kieszeń

Exta life jest rozwiązaniem komfortowym, w pełni bezpiecznym, a przy tym przystępnym cenowo. Możesz wyposażyć swój inteligentny dom w funkcjonalności, które uprzyjemnią i ułatwią Twoje życie, a to za przystępną i niewygórowaną cenę

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz