Nowości

Naturalne soki BIO

Masz ochotę na słodki koktajl tropikalny? A może w Twojej pamięci pozostaje smak herbaty z sokiem malinowym, którą podczas przeziębienia czy grypy mama podawała Ci do łóżka? Wśród produktów Korab Garden znajdziesz ekologiczne syropy i soki w różnych wariantach smakowych. Każdy z nim powstał ze starannie wyselekcjonowanych surowców, takich jak owoce czy zioła. Przed długi czas zachowują one zarówno swój doskonały smak, jak i właściwości zdrowotne. 

Soki ekologiczne BIO – prosto z natury 

Nie jest łatwo zachować zdrowia i dobrego samopoczucia, skoro sprzedawane w sklepach produkty żywnościowe są wytwarzane na masową skalę. Ich producenci przedkładają ilość nad jakość, stosując pestycydy, sztuczne barwniki czy konserwanty. W związku z tym warto świadomie wybierać takie produkty, które zawierają naturalne, czyste pod kątem biologicznym składniki z kontrolowanych upraw. Ekologiczne soki wyróżniają się wyjątkowym smakiem, a także korzystnym wpływem na zdrowie i samopoczucie. Pozwalają dostarczyć do organizmu wiele cennych składników odżywczych. 

Soków BIO szukaj na http://korabgarden.pl/ >>

Ekologiczne soki zawierają w swoim składzie surowce zaliczane do kategorii „superfoods”. Są to produkty naturalnego pochodzenia, bogate w cenne dla zdrowia składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały, enzymy czy aminokwasy. Oferowane przez nas soki są tłoczone na zimno, bez wykorzystania koncentratu. Pozwala to uniknąć strat większości składników. Za sprawą płynnej formy soku, organizm może łatwo je przyswoić. Produkty są również na tyle smaczne, że ich spożywanie wiąże się z samą przyjemnością.  

Nasze soki ekologiczne powstają w 100% z owoców poddanych procesowi tłoczenia oraz filtracji. Sprzyja to zachowaniu odpowiednich proporcji składników odżywczych. Produkty te można pić nie tylko bezpośrednio, lecz także po ich rozcieńczeniu z wodą. Nadają się do mieszania z innymi napojami oraz sprawdzają się jako dodatek smakowy do potraw. Na etapie produkcji soków eko przykładamy wagę do najdrobniejszych detali i przestrzegamy wszelkich norm jakościowych. Są one rozlewane do butelek z ciemnego szkła, które jest materiałem ekologicznym oraz nadającym się do recyklingu. Ciemna butelka stanowi zarazem barierę zabezpieczająca sok przed działaniem promieni słonecznych, dzięki czemu zapobiega utracie cennych dla zdrowia substancji odżywczych. 

Dlaczego naturalne soki powinny być elementem zdrowej diety?Soki ekologiczne są obecne zwłaszcza w dietach osób na dietach roślinnych, takich jak wegańska, wegetariańska czy raw-food. Dzięki zawartości cennych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały czy enzymy, ich spożywanie zwiększa odporność organizmu i wpływa na dobre samopoczucie. 

Czym cechują się zdrowe soki owocowe? 

Aby mieć pewność, że sok owocowy jest naprawdę zdrowy, warto upewnić się, czy posiada on na opakowaniu certyfikat ekologiczny. Produkty z odpowiednim oznaczeniem można znaleźć w ofercie wielu sklepów z eko żywnością. W ofercie Visvitalis jest z czego wybierać. Naturalne soki są dostępne w wielu wariantach smakowych, takich jak np. jabłkowy, ananasowy czy pomarańczowy. Nie brakuje również soków warzywnych i owocowo-warzywnych, powstałych z wykorzystaniem marchewki, buraczków, pietruszki, selera czy kiszonej kapusty.

Zobacz