Nowości

Jak szybko znaleźć miłość?

Dziś żyje się bardzo szybko. Doba wielu ludzi jest wypełniona po brzegi i często zostaje niewiele czasu nawet na sen, a co dopiero na szukanie życiowego partnera! Tu przychodzi z pomocą speed dating.

Szybkie randki w szybkim świecie

Praca, nauka, wysiłek fizyczny, szeroko pojęty rozwój osobisty i pielęgnowanie pasji to tylko niektóre aktywności podejmowane codziennie przez współczesnych ludzi. Po dodaniu do tego czasu na sen, spotkania z przyjaciółmi, sprzątanie czy gotowanie, naprawdę niewiele zostaje na poszukiwania osoby, z którą można stworzyć związek. Ten, kto nie zamierza (lub nie może) zrezygnować ze swojego intensywnego życia, powinien wziąć pod uwagę tzw. szybkie randki.

Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk... każdy mieszkaniec dużego miasta zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo może się udzielić wszechobecny pęd. Właśnie dla takich ludzi powstał speed dating - wydarzenie, na którym znalezienie odpowiedniej osoby może być równie szybkie, jak podróż metrem.

Dlaczego warto spróbować?

Bo nic się nie traci! Imprezy dla singli organizowane przez firmę minirandki.pl często są bardziej pasjonujące, niż tradycyjne wydarzenia rozrywkowe. Towarzyszy im przyjemny dreszczyk emocji. Speed dating to seria krótkich randek odbywających się na ogół w jednym, specjalnie zarezerwowanym pomieszczeniu. Co kilka minut następuje zmiana rozmówcy. Każdy notuje, kto najbardziej przypadł mu do gustu, a jeśli wybory się pokryją, osoby zainteresowane otrzymują swoje kontakty. Takie zasady zapewniają maksimum emocji przy maksymalnym poczuciu bezpieczeństwa.

Inne korzyści

Osobista rozmowa z wieloma osobami w ramach jednego spotkania dla singli może zaowocować nie tylko odnalezieniem miłości życia. Dzięki udziałowi w szybkich randkach można nauczyć się odważniej rozmawiać z osobami płci przeciwnej i dobrze się przy tym bawić! Poza tym dzięki swojej formule speed dating nie wyklucza osób nieśmiałych, które w normalnych warunkach nie odważyłyby się podejść do kogoś na imprezie.

Pozostaje tylko spróbować i wybrać się na wydarzenie, które w dużych miastach cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź opinie uczestników szybkich randek, aby przekonać się, że to naprawdę świetna zabawa i szansa na poznanie nowej miłości!

Zobacz