Nowości

Najpopularniejsze rodzaje pierścionków zaręczynowych w 2023 roku

Rok 2023 jest czasem wielkiej różnorodności. Rynek biżuterii jest zalany szeroką gamą wyborów. Wiele osób zawsze stawia na klasykę. Są one również najbezpieczniejszą opcją. Każdego roku widzimy rosnącą liczbę osób, które kochają klasyczne pierścionki z żółtego złota z pojedynczym diamentem. Pomimo tego oczywistego wyboru, duża grupa osób wybiera odważne pierścionki z dużymi kamieniami w mniej oczywistej formie.

Zaręczyny to ważny krok w związku. Oznaczają początek kolejnego etapu życia pary. Ta wyjątkowa okazja nie byłaby możliwa bez idealnego pierścionka zaręczynowego. Ta niezwykła biżuteria występowała w wielu różnych formach na przestrzeni dziejów. Nie zawsze był wykonany z diamentów, złota czy brylantów. W niektórych przypadkach miłość oznacza, że nie ma czasu na przygotowania i wymagane są spontaniczne decyzje i działania. Jeśli od lat planujesz ten dzień, szukasz idealnego pierścionka zaręczynowego i chcesz poznać najnowsze trendy, sprawdź jak wyglądają najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe. Który z nich wybrać?

Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe - precyzja i wysoka jakość

Kobiety noszą pierścionki zaręczynowe przez większość swojego życia. Rzadko je zdejmują. Mają je przy sobie także wtedy, gdy idą na plażę, do pracy, na wakacje czy wykonują codzienne czynności. Są więc narażone na wiele czynników. Oferujemy Ci biżuterię najwyższej możliwej jakości, stworzoną z największą precyzją i starannością. Jej piękno jest niezniszczalne, ale bardzo kruche w kontakcie z przedmiotami codziennego użytku. Biżuteria wykonana z metali szlachetnych jest odporna na wiele czynników chemicznych i atmosferycznych. Jeśli chcesz, aby biżuteria służyła Ci jak najdłużej, powinieneś dbać o nią od samego początku. Nasze najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe to biżuteria, którą kochają nasi klienci.

Oryginalne pierścionki zaręczynowe - ponadczasowe

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria noszona przez całe życie. Zmieniające się trendy nie oznaczają, że wybrany produkt wyjdzie z mody. Możesz wybierać spośród różnych kamieni, aby stworzyć swój własny pierścionek. Kamienie, które są unikalne i wyjątkowe, zawsze będą w modzie i będą wyglądać oszałamiająco na kobiecej dłoni. Mogą one również nadać unikalny charakter różnym stylom. Ty decydujesz, który kamień chcesz mieć w pierścionku. Następnie ukształtujemy go tak, aby idealnie pasował do palca i był wygodny i łatwy w noszeniu. Zwracamy uwagę na komfort i przyjemność noszenia naszej biżuterii. Pierścionki zaręczynowe wykonane z białego i żółtego złota lub platyny są najbardziej popularne. Wybierając pierścionek zaręczynowy, zastanów się, jak chcesz, aby wyglądały Twoje obrączki ślubne i jaki rodzaj biżuterii będzie do siebie pasował. Wybierz metal szlachetny, połącz go z pięknym kamieniem szlachetnym i zleć wykonanie pierścionka prawdziwemu specjaliście.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Diament to kamień szlachetny, który wydaje się być synonimem pierścionka zaręczynowego. Jego nieskazitelna przejrzystość przywołuje na myśl czystość intencji oświadczającego się, a także jest symbolem harmonii. Diament jest najtwardszym minerałem w przyrodzie. Wszystko to przyczynia się do jego popularności jako kamienia używanego w pierścionkach zaręczynowych. W 2023 roku diamenty będą najczęściej łączone z białym lub żółtym złotem. Osadzony pośrodku, przyciąga uwagę, ale gdy towarzyszą mu mniejsze kamienie osadzone w szynie pierścionka, robi imponujące wrażenie. Blask diamentu jest na nowo zdefiniowany przez jego blask.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Jako wybór księżnej Diany, szafir przeszedł do historii pierścionków zaręczynowych. Jego głęboki kolor doskonale odzwierciedla szlachetną naturę tego minerału. Szafir jest drugim najtwardszym kamieniem w przyrodzie, zaraz po diamencie. Uważa się również, że reprezentuje nieśmiertelność i leczy wszystkie choroby. W połączeniu z diamentami w pierścionku zaręczynowym tworzy kompozycję godną książęcego małżeństwa.

Pierścionek zaręczynowy w stylu vintage

Styl vintage charakteryzuje się nostalgią, przepychem i bogatą ornamentyką. Biżuteria vintage często przypomina nam biżuterię babci. Vintage to duże kamienie szlachetne otoczone mniejszymi, osadzone w szynie wykonanej z żółtego lub białego metalu. Miłośniczki mody vintage pokochają wygląd efektownego pierścionka zaręczynowego.

Pierścionek zaręczynowy białe złoto

Popularność i wartość pierścionków zaręczynowych z żółtego złota nie będzie maleć. W 2023 roku białe złoto będzie głównym konkurentem dla żółtego złota. Czystość i blask kruszcu podbijają serca wielu kobiet i stanowią idealną bazę dla kamieni szlachetnych. Kontrast między bielą a kolorowymi kamieniami sprawia, że kamień staje się bardziej wyrazisty.

Pierścionek zaręczynowy różowe złoto

Różowe złoto od dawna cieszy się dużym popytem. W 2023 roku różowe złoto będzie popularną alternatywą dla żółtego złota. Różowy blask nadaje pierścionkowi zaręczynowemu nowego blasku.

Zobacz