Nowości

Zbędne kilogramy? Skorzystaj z medycyny estetycznej

Lato to moment, gdy zdejmujemy grube, duże ubrania i pokazujemy ciało. Często jest to również moment, gdy po raz kolejny uświadamiamy sobie swoje liczne niedoskonałości. Wtedy zakładamy, duże, niekształtne sukienki i czekamy na jesień. Tylko po co? Medycyna estetyczna jest na takim poziomie, że może pomóc nam poradzić sobie z niedoskonałościami i przywrócić utraconą pewność siebie. Jak medycyna estetyczna może nam pomóc?

Kilogramy, których nie chcemy

Medycyna estetyczna w Krakowie proponuje nam zabieg liposukcji, dzięki któremu możemy pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz wygładzić i ujędrnić skórę. Na czym polega zabieg? Jest to innowacyjna metoda polegająca na wykorzystaniu dwóch typów fal akustycznych. Fal ultradźwiękowych i niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych.

Który salon kosmetyczny wybrać w Krakowie?

Salon kosmetyczny w Krakowie w pierwszym etapie badania przeprowadza diagnozę skóry, która pozwala określić, jak duży jest problem i jakie działania podjąć, by sobie z nim poradzić. Dzięki tej wiedzy wykwalifikowany kosmetolog jest w stanie ustalić, jak będzie wyglądała walka z niedoskonałościami. Teraz przechodzimy do działania. Wykorzystując fale akustyczne rozbijane są komórki tłuszczowe, które znamy pod nazwa „skórki pomarańczowej”. W kolejnej części zabiegu zastosowana jest głowica ultradźwięków na ściany komórek tłuszczowych, które są rozrywane. Proces ten kończy się usunięciem z organizmu toksyn w procesach metabolicznych. Drenaż limfatyczny wykonany na koniec zabiegu usunie toksyny z organizmu. Efekty zabiegu widać już po pierwszej wizycie. Dzięki liposukcji skóra staje się jędrniejsza, gładsza, bardziej sprężysta. Cellulit zostaje zlikwidowany. Medycyna estetyczna w Krakowie zmierza do tego, by nadprogramowe kilogramy po zabiegu zostały wyeliminowane. Seria 6 zabiegów daje bardzo dobre i trwałe efekty. Seria zabiegów połączona z delikatną dietą oraz włączeniem aktywności do codziennego rozkładu dnia doprowadzi do widocznej eliminacji dodatkowych kilogramów. Miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej pomoże pozbyć się zbędnych centymetrów z miejsc, w których najczęściej się ona gromadzi i najtrudniej jest ja zwalczyć. Uda, brzuch, pośladki to miejsca, które wymagają naszej specjalnej troski i pomocy w walce ze zbędnymi centymetrami.

Jaka jest gwarancja salonów kosmetycznych?

Salon kosmetyczny Krakowie po przeprowadzeniu kilku zabiegów gwarantuje widoczne efekty. Już po pierwszym zabiegu będzie widać różnicę. Różnicę, która pozwoli kobiecie na nowo poczuć się atrakcyjną i piękną. Dzięki takiemu efektowi wróci radość życia i chęć pokazania siebie w całej okazałości w letnich, zwiewnych sukienkach, które nie muszą już zakrywać całego ciała. Zadbanie o siebie, zrobienie sobie prezentu, który pozwoli odzyskać radość i pewność siebie to dar, którego nie można sobie odmówić. Na wszystkim można oszczędzać, ale nie wolno oszczędzać na sobie. Na swoim samopoczuciu, radości z życia i swojego wyglądu. Pewność siebie, która wynika z przeświadczenia o swojej wyjątkowości jest motorem, który pozwala nam iść do przodu, mierzyć się z trudnościami dnia codziennego, a jednocześnie czuć radość i samozadowolenie. Piękne, zadbane ciało da nam wiarę we własne możliwości.

 

Artykuł partnera

Zobacz